19:30 2019 Gegužės 19
Tiesioginis eteris
 • USD1.1172
 • RUB72.1926
  Ledai, archyvinė nuotrauka

  "Uber" nemokamai atveš ledų į namus

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  89 0 0

  Vilniuje antrus metus iš eilės vyks ledų fiesta, kuomet "Uber" kartu su partneriais "Dione" nemokamai išdalins 600 porcijų ledų

  VILNIUS, rugpjūčio 24 — Sputnik. Šiandien nuo 11:00 iki 16:00 vilniečiai ir miesto svečiai gali nemokamai užsisakyti ledų į namus, malonią staigmeną paruošė „Uber" ir „Dione", kurie ir dovanos ledų porcijas, pranešė portalas madeinvilnius.lt.

  Tiesa, niekur keliauti nereikės — "Uber" partneriai-vairuotojai juos pristatys į bet kurią Vilniaus vietą. Tarptautiniu „Uber" ledų festivaliu pramintos #UberIceCream akcijos metu iš viso bus išdalinta 600 porcijų "Dione" ledų.

  "Geriausias būdas atsisveikinti su vasara — pasimėgauti vasarišku desertu. Norėjome palepinti "Uber" keleivius, tad kartu su partneriais-vairuotojais nusprendėme surengti nedidelę šventę ir padovanoti saldžią pertraukėlę. Nors ši akcija vyksta visame pasaulyje, džiaugiamės tuo, kad Vilniuje mūsų partneriais tapo lietuviškų ledų gamintojai", — ledų fiestą pristato Enn Metsar, "Uber" vadovas Baltijos šalyse.

  Ši akcija Vilniuje vyksta jau antrą kartą. Pernai jos metu sostinėje išdalinta daugiau kaip 500 porcijų ledų. "Dione" ledų atstovai iki šiol pamena praėjusios akcijos atgarsius ir šiemet tikisi panašios sėkmės.

  Užsisakyti nemokamą porciją ledų bus galima rytoj, nuo 11:00 iki 16:00 valandos, "Uber" programėlėje bakstelėjus "Uber Ice Cream" kortelę. "Uber" atstovai primena, kad pristatomų ledų kiekis ribotas, tad jei nepavyks užsisakyti, bandykite dar kartą.

  Dar šia tema

  Nauja "Uber" funkcija Vilniuje: vairuotojai ir keleiviai keliaus viena kryptimi
  "Uber" jau metai: apie 20 tūkst naudotojų ir šimtai vairuotojų
  Tegai:
  ledai, akcija, Uber, Vilnius

  Svarbiausios temos