05:50 2020 Vasario 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.0801
 • RUB69.5480
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  34

  Vyras, kuriam preiš du metus buvo pareikšti įtarimai dėl didelio masto kontrabandos, paislėpė nuo teisėsaugos, o šią savaitę pats atėjo į policijos komisariatą

  VILNIUS, rugpjūčio 25 — Sputnik. Vygantas Panka — vienas iš galimų itin didelio masto kontrabandos organizatorių, rugpjūčio 22 deiną, po dviejų metų slapstymosi, pats atvyko į policijos įstaigą Vilniuje, Saltoniškių gatvėje, praneša Policijos departamento spaudos tarnyba.

  Vyras buvo sulaikytas, atvežtas į Kauną ir uždarytas į areštinę. Pareigūnams jis neaiškino, kodėl slapstėsi ir į policijos įstaigą atvyko tik dabar. Vakar Kauno apylinkės teismas vyrui (gimusiam 1967 metais) paskyrė kardomąją priemonę — suėmimą 3 mėnesių laikotarpiui. Jam gresia laisvės atėmimas iki 15 metų.

  Policija primena, kad dar 2015 metais Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnams surinkus duomenų, kad Kauno miesto gyventojai galimai užsiima kokaino kontrabanda iš Kolumbijos, buvo pradėtas tyrimas dėl neteisėto disponavimo dideliu narkotinių medžiagų kiekiu ir gabenimu bei jų platinimu.

  Tais pačiais metais liepos mėnesį pareigūnams perkasus 367 tonas akmens anglies, iš viso buvo rasta 600 kilogramų kokaino. Ikiteisminiame tyrime buvo nustatytos penkios konspiracijai naudotos įmonės, iš kurių viena registruota Ukrainoje, dar viena — Rusijoje ir trys Lietuvoje. Įtarimai buvo pareikšti 11 asmenų. Vienas iš galimų kontrabandos organizatorių, Vygantas Panka, iškart po nusikalstamos veikos padarymo pasislėpė. Buvo išduotas Europos arešto orderis bei teismo leidimas iškart jį suimti.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Kontrabandininkai automobiliu taranavo medį, kad paspruktų nuo pasieniečių
  Klaipėdoje aptikta narkotikų kontrabanda už 49 mln eurų
  Pasieniečiai šūviais stabdė kontrabandininkus
  Tegai:
  nusikaltėliai, kontrabanda, narkotikai, policija, Vilnius

  Svarbiausios temos