11:10 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)
  52

  Pirmąjį rugsėjo savaitgalį vyksiančiose "Sostinės dienose" atnaujintoje Neries krantinėje įsikurs gardusis kampelis — "Gero maisto krantas", kur miestiečiai ir svečiai galės paragauti įvairių pasaulio virtuvių patiekalų

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Pirmąjį rugsėjo savaitgalį vyksiančiose "Sostinės dienose" unikalią atmosferą sukurs festivalio naujovė — "Gero maisto krantas", viliojantis Food Truck vagonėliais ir egzotiškais, įmantriais skoniais bei spalvotais stogais besipuošiančiomis keliaujančiomis maisto virtuvėmis, villioja Vilniaus miesto savivaldybė.

  Maisto teritorija nusidrieks vienoje patraukliausių miesto vietų — atnaujintoje Neries krantinėje tarp Karaliaus Mindaugo ir Žaliojo tiltų. O be ypatingos virtuvių įvairovės į savo receptus ji įtrauks ir dar vieną, esminį ingredientą — alternatyviosios muzikos sceną "Eksperimentai".

  "Gero maisto krante"

  "Gero maisto krante" susiburs net apie 30 gurmaniškų Food Truck vagonėlių — bene rekordinis jų kiekis vienoje vietoje. Jie pasiūlys įvairiausių virtuvių — meksikietiškos, olandiškos, ispaniškos, gruziniškos, Tolimųjų Rytų ir kitų — šedevrų.

  Įmantriausius ir egzotiškiausius patiekalus tieks nedideli restoranėliai, nišiniai ir jau pripažinimo sulaukę „gourmet" kūrėjai, pakviesiantys atsipalaiduoti ir užkąsti jaukioje poilsio zonoje.

  "Gero maisto kranto" lankytojai galės paskanauti gardžių "Filosofo" sumuštinių su gruziniška duona, šviežių "Ryk Lys" jūros gėrybių, netikėtų meksikietiškų "WRAP BOX" ir ryškiaspalvių Tolimųjų Rytų "Kepi Verdi" patiekalų, 9 skirtingų receptūrų dešrainių iš 4 metus puoselėto "Dešrainis24" meniu, taip pat — "gourmet" burgerių iš daugelio jau pamilto "Drama Burger", įvairių ispaniškų gardumynų iš "Slice & Dice", skanių cepelinų iš vietinių ūkininkų produkciją naudojančio, vintažinio cepelinų autobusiuko "AULA Food Truck" bei tikrų olandiškų blynelių iš "Poffertjes".

  Vegetarus bei veganus nustebins originalioji "Gyvo baro" komanda bei Vilniaus vegetarų meka tituluojami „Balti drambliai". Nepamiršti liks ir naujų gėrimų skonių ieškantys gurmanai.

  "Eksperimentų" erdvę

  Alternatyviąją "Eksperimentų" erdvę "Sostinės dienose" penktadienį, rugsėjo 1 dieną, atidarys Miša Skalskis, anksčiau grojęs "96wrld" vardu, o šiuo metu vis dažniau pasirodantis "ang3l_sp1der" pseudonimu.

  Erdvė 'Eksperementai
  Erdvė 'Eksperementai"

  Šeštadienio, rugsėjo 2 dieną, "Eksperimentų" programa progresuos nuo rafinuotų tropikų, ambient ir drum and bass selekcijų iš "Onis x Raven", "Souldatov", "Marius Va" iki post-punk, psichodelinio roko bei multi-instrumentalistinės elektroninės muzikos potyrių. Klausytojai išgirs "The Independent", "Abii", "Local Blood" ir į neatrastas muzikines erdves skraidinančius "WhaleSounds".

  Sekmadienio, rugsėjo 3 dieną, popietę "Eksperimentų" atmosferą kurs house, disco, funk, dub techno motyvai. Čia gros "Parallax", "Daugvinas", "Jack Krass", taip pat skambės pietietiškai europietiški šokių ritmai iš "Boikafé" archyvų.

  "Sostinės dienos 2017" vyks rugsėjo 1-3 dienomis. Visi festivalio renginiai nemokami.

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (88)

  Dar šia tema

  Pasitik rudenį su šurmuliu: Vilniuje alsuos festivalis "Sostinės dienos"
  Tegai:
  kultūriniai renginiai, kultūra, renginiai, Sostinės dienos 2017, Vilnius

  Svarbiausios temos