12:07 2020 Spalio 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1856
 • RUB90.6421
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Sostinės valdžia siekia suteikti daugiau patogumo miestą aplankantiems svečiams, todėl nuo kitos savaitės keičiasi pravažiavimas Stiklių ir Gaono gatvėmis

  VILNIUS, rugpjūčio 26 — Sputnik. Sostinės senamiestyje sumažės tranzitinio transporto, skelbia Vilniaus savibvaldybė.

  Jau rugpjūčio pabaigoje sostinės svečių ir vilniečių itin pamėgtoje Stiklių ir Gaono gatvėse sumažės tranzitinio transporto. Nuo rugpjūčio 28 dienos čia planuojami eismo organizavimo pakeitimai. Vienpusio eismo ženklai bus įrengti nuo Didžiosios gatvės, o draudžiantis įvažiuoti kelio ženklas bus įrengtas Gaono ir Dominikonų gatvių sankryžoje, nukreipiant transportą iš Universiteto gatvės į Dominikonų ir kitas gatves.

  Jau daugelį metų Stiklių ir Gaono siauromis gatvelėmis driekiasi turistų pamėgti maršrutai, čia nuolat pilna miesto svečių, norinčių geriau pažinti ypatingas Senamiesčio erdves, besiklausančių gidų pasakojimų. Nors kelio ženklai leisdavo čia įvažiuoti tik gyventojams ir aptarnaujančiam transportui, intensyvus pro šalį vykdavęs tranzitinis eismas ir nesaugumas kamuodavo tiek turistus tiek vietos verslą bei gyventojus.

  Изменения в дорожном движении в старом городе Вильнюса
  Stiklių ir Gaono gatvėse eismo pakeitimai

  Atsižvelgusi į Stiklių gatvės gyventojų ir Senamiesčio seniūnijos seniūnaičių prašymus, savivaldybė priėmė sprendimą, kuris sudarys geresnes ir saugesnes sąlygas pėstiesiems, turistams, apribodama tranzitinį  pravažiavimą gatve.

  Bus pakeista esama vienpusio eismo tvarka:  įvažiuoti į Stiklių gatvę bus galima nuo Didžiosios gatvės pusės, toliau iš Gaono gatvės sukti tik į kairę, į Dominikonų gatvę ir judėti toliau miesto gatvėmis.

  Toks sprendimas nebeleis važiuoti tranzitu iš Senamiestį ribojančių gatvių per Gaono bei Stiklių gatves iki Didžiosios gatvės. 

  Dar šia tema

  Dėl Taikos gatvės remonto Vilniuje keičiasi eismas
  Lukiškių gatvėje iki spalio uždaromas eismas
  Tegai:
  transporto schema, eismo organizavimo pakeitimai, Gaono gatvė, Stiklių gatvė, Vilnius

  Svarbiausios temos