10:14 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1136
 • RUB78.4416
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  37

  Šventėje ir mažų, ir didelių lauks ne tik edukacinės ir kūrybinės dirbtuvės, bet ir daugybė aktyvių pramogų

  VILNIUS, rugpjūčio 28 — Sputnik. Šį šeštadienį, rugsėjo 2-ąją, Panevėžyje vyks Šeimų šventė, kurios metu mažųjų lauks edukaciniai užsiėmimai, o tėvelių — vertingos lektorių paskaitos, praneša Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

  Šventės šūkis — "Šalia Esu Ir Meilėje Augu!". To, pasak socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio, ir linkima visoms Lietuvos šeimoms.

  Šeima, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Наталья Селиверстова

  "Siekiame ir linkime visoms Lietuvos šeimoms, kad esantys šalia, nuo pačių mažiausių iki garbaus amžiaus, būtų apsupti meilės ir pozityvumo", — sako ministras Kukuraitis.

  Pramogų zonose veiks edukacinės ir kūrybinės dirbtuvės, Iliuzijų muziejus, Robotikos akademija, Atrakcionų miestelis, skraidys dronai, per virtualios realybės akinius bus galima pakeliauti po Lietuvą ir pažaisti virtualios realybės žaidimus.

  Policijos pareigūnai, ugniagesiai ir paramedikai pristatys trumpas edukacines programas apie savo profesijas. Norintieji pasistiprinti ir paskanauti įvairių skanėstų tai galės padaryti Maisto zonoje.

  Šeimų šventė — tai iniciatyva, skirta Lietuvos šeimoms, skatinant pozityvią tėvystę, stiprinant šeimų ryšius ir bendruomeniškumą.

  Šventės pradžia 11:00 Panevėžio bendruomenių rūmuose.

  Dar šia tema

  Mokiniai iš sunkiai besiverčiančių šeimų gaus paramą
  Lietuvoje pastebėta tėvų dėmesio stoka vaikų finansiniams klausimams šeimoje
  Mokytojai privalės atpažinti nuo smurto šeimoje kenčiančius vaikus
  Kelionių po Lietuvą idėjos šeimoms su vaikais
  Tegai:
  šeima, šventė, Panevėžys

  Svarbiausios temos