12:50 2020 Gruodžio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.2066
 • RUB91.3194
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  22

  Pažeidimai bus pašalinti pasibaigus vasaros sezonui, kai šių tualetų nebereikės

  VILNIUS, rugpjūčio 29 — Sputnik. Aplinkos ministerija imasi peržiūrėti teritorijų planavimo dokumentus dėl šią vasarą pastatytų viešųjų tualetų Palangos paplūdimyje, praneša žinybos spaudos tarnyba

  Ministerijos pranešime teigiama, kad teritorijų planavimo dokumentuose turėtų būti numatyta aiški galimybė tame paplūdimyje pastatyti naujus stacionarius tualetus ir juos prijungti prie miesto inžinerinių tinklų.

  Anksčiau Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos nustatė, kad tualetai buvo pastatyti pažeidus teisės aktų ir teritorijų planavimo dokumentų nuostatas. Pagal galiojančius teisės aktus Palangos ir Šventosios paplūdimiuose galima statyti tik biotualetus, o ne stacionarius prie miesto nuotekų tinklų neprijungtus tualetus.

  Be to, nustatyta, kad Palangos savivaldybė neteisėtai išdavė statybą leidžiančius dokumentus vandentiekio ir buitinių nuotekų tinklams paplūdimyje tiesti.

  Anot aplinkos ministro Kęstučio Navicko, planavimo procedūrų nesilaikymas negali būti pateisinamas tariama ar realia nauda visuomenei.

  "Jeigu su visuomene nebus viešai aptariami statybos darbai kurorto paplūdimiuose, neturėtume nustebti, kad vieną dieną ten atsiras koks nors žuvies perdirbimo cechas ar kebabų kioskelis. Tokių objektų vystytojai tuomet ras argumentų, kad tai daroma visuomenės labui. Atsiras ir politikų, kurie tokias idėjas palaikys", — pabrėžė ministras.

  Pažeidimai bus pašalinti pasibaigus vasaros sezonui, kai šių tualetų nebereikės.

  Dar šia tema

  Vasara Instagram: merginos Lietuvos paplūdimiuose
  Pagaliau sulaukėme: Palangos paplūdimiuose atsiras tualetai
  Tegai:
  tualetas, pažeidimas, Aplinkos ministerija, Palanga

  Svarbiausios temos