07:02 2018 Vasario 18
Vilnius-4°C
Tiesioginis eteris
  Iniciatyvos Idėja Lietuvai startas, nuotrauka iš įvykio vietos

  Grybauskaitė ragina lietuvius dalintis savo idėjomis

  © Фото: Робертас Дачкус
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  12 0 0

  Lietuvos piliečiai gali prisijungti prie iniciatyvos "Idėja Lietuvai" ir pasidalinti savo projektais, siekiant pagerinti gyvenimą šalyje

  VILNIUS, rugsėjo 7 — Sputnik. Šalies vadovė Dalia Grybauskaitė davė startą nacionalinei iniciatyvai "Idėja Lietuvai", kurios tikslas — pakviesti žmones siūlyti idėjas naujo šimtmečio Lietuvai, praneša prezidentės spaudos tarnyba.

  Anot Grybauskaitės, Lietuvai visada reikia idėjų, kurios išjudintų visuomenę, įkvėptų ir dar labiau suvienytų jos gyventojus.

  "Kiekvienas iš mūsų galime daug nuveikti dėl savo valstybės, jos žmonių ir ateities. Šis projektas — tai kartu ir galimybė įprasminti savo tikslus, nes kai kurios idėjos gali būti prisimenamos net ir po šimto metų, o tai labai tinka kitąmet švenčiamam Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui", — rašoma pranešime spaudai.

  Grybauskaitė pakvietė savo idėjomis dalintis Lietuvos piliečius, kur jie begyventų.

  Savo idėjas Lietuvai galima siūkyti projekto interneto svetainėje www.idejalietuvai.lt. Surinkti pasiūlymai bus grupuojami ir išdiskutuoti ekonomistų, verslininkų, visuomenės veikėjų ir piliečių debatuose.

  Dar šia tema

  Grybauskaitė paskelbė iniciatyvos prieš emigraciją pradžią
  Grybauskaitė kviečia prisidėti prie iniciatyvos "Padovanok vaikui vasarą"
  Pasaulio lietuvių bendruomenė iniciavo diskusiją dėl dvigubos pilietybės
  Tegai:
  iniciatyva, Dalia Grybauskaitė
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos