16:50 2020 Kovo 31
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB88.1385
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  74

  "CyberGym" nuotolinių kibernetinių saugumo pratybų centrai taip pat veikia Izraelyje, Čekijoje, Portugalijoje ir Australijoje

  VILNIUS, rugsėjo 13 — Sputnik. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje ir Šiaurės Europoje nuotolinių kibernetinio saugumo pratybų centras "CyberGym", praneša telekomunikacijų įmonės "Telia" spaudos tarnyba.

  Mokymų areną šalies įmonėms ir organizacijoms įsteigė bendrovė "Telia Lietuva" kartu su privačia Izraelio kibernetinės gynybos sprendimų bendrove "CyberGym".

  Pratybų metu daug dėmesio skiriama taktikos ir veiksmų efektyvumo analizei, kad mokymai būtų maksimaliai naudingi visų sričių specialistams — nuo IT specialisto iki vadovo.

  Lietuva užima 28 poziciją iš 43 kibernetinio saugumo reitinge, tad centras pakels šį rodiklį į naują lygį, teigiama pranešime.

  "CyberGym" pratybų centre vienu metu gali treniruotis 10 žmonių. Mokymai kiekvienu atveju yra pritaikomi individualiems įmonės ar organizacijos poreikiams.

  Steigėjai žada išmokyti atpažinti įvairius kibernetinius išpuolius, realiu laiku imtis atsakomųjų veiksmų, neleidžiančių atakoms plisti, pritaikyti ir įvertinti turimas saugumo procedūras, krizių valdymo procesus, juos tobulinti ir stiprinti.

  Bendrovė "CyberGym", kurios pagrindinė buveinė yra Izraelyje, įsteigta 2013 metais. Ji yra žinoma pasaulyje kaip kibernetinės gynybos sprendimų lyderė ir garsėja kibernetinio saugumo pratybomis. "CyberGym" nuotolinių kibernetinių saugumo pratybų centrai taip pat veikia Izraelyje, Čekijoje, Portugalijoje ir Australijoje.

  Dar šia tema

  Lietuvos bankas susirūpinęs galimomis kibernetinėmis atakomis
  Lietuvos finansų rinkos sistema atspari kibernetinėms atakoms
  Lietuvoje prasideda pirmosios nacionalinės kibernetinio saugumo pratybos
  Tegai:
  kibernetinės pratybos, kibernetinio saugumo pratybų centras "CyberGym", Lietuva

  Svarbiausios temos