23:57 2019 Kovo 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1349
 • RUB72.9217
  Audi A6, archyvinė nuotrauka

  Policija įsigijo 12 naujų Audi A6 daugiau nei už pusę milijono eurų

  © Photo: policija.lt
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  49401

  Lietuvos kelių policijos nuosavybėn perduoti 12 naujų Audi A6 automobilių, kurie patruliuos magistraliniuose keliuose

  VILNIUS, rugsėjo 19 — Sputnik. Policijos departamentas nuomos būdu įsigijo 12 naujų automobilių AUDI A6, kurie perduoti Lietuvos kelių policijos tarnybai, praneša departamento spaudos tarnyba.

   Šie automobiliai skirti patruliuoti magistraliniuose keliuose bei lydėti labai svarbius asmenis ir jų vadovaujamas oficialias delegacijas.

  "Džiugu, kad pavyko šiuos automobilius išsinuomoti gerokai pigiau, nes pasiūlyta kaina yra maždaug 30% pigesnė nuo Audi atstovų Lietuvoje siūlomo oficialaus kainoraščio" — teigia policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

  Po viešųjų pirkimų, pasiūlyta vieno automobilio kaina su visa būtina įranga — 45 260 eurų su PVM (rinkoje toks automobilis kainuotų apie 65 000 eurų).

  Automobiliai bus nuomojami iš Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, skiriamų Saugaus eismo programoms ir jų priemonėms įgyvendinti. Pasirašyta veiklos nuomos sutartis 5 metams, su galimybe šiuos automobilius įsigyti už likutinę 12% vertę.

  "Policija taip pat įsigijo 152 policijos veiklai pritaikytus ir pagal mūsų reikalavimus įrengtus mikroautobusus, skirtus reagavimui, konvojavimui ir kriminalistinių tyrimų ekspertams. Įsigijome tokius automobilius, kurie geriausia tiktų pareigūnams", — rašo Pernavas Facebook.

  Anot komisaro, šiuo metu yra tik pasirašytos sutartys, tačiau kai tik policija juos gaus, iškart pristatys visuomenei.

  Automobiliai pirkti atviro tarptautinio viešojo konkurso metu, kuriame dalyvavo 3 įmonės.

  Šių metų gegužės mėnesį Viešųjų pirkimų tarnyba paskelbė, kad policijos projektas dėl naujų automobilių įsigijimo prieštaravo skaidriam pirkimui, nes buvo pritaikytas tik vienam automobilių gamintojui.

  Policijos departamentas aktyviai gynė savo teisę gauti automobilius su keturiais varomais ratais ir automatine pavarų dėže.

  Dar šia tema

  Policijos pareigūnai grasina valdžiai masiniais protestais
  Policininkai atsikrato stereotipų
  Policija: garsiai burzgiantiems motociklams bus panaikinta techninė apžiūra
  Tegai:
  magistraliniai keliai, tarnybinis automobilis, automobiliai, Policijos departamentas

  Svarbiausios temos