22:15 2018 Gegužės 24
Vilnius+ 17°C
Tiesioginis eteris
  Miesto autobusas, archyvinė nuotrauka

  Nuo spalio 2-osios Vilniuje keičiasi viešojo transporto darbo organizavimas

  © Facebook/SĮ "Susisiekimo paslaugos"
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (45)
  30 0 0

  Nuo pirmadienio vilniečių laukia atnaujintas viešojo transporto tvarkaraštis, naujos stotelės, o rugsėjo pabaigoje jau pasikeitė transporto organizavimas Stoties rajone

  VILNIUS, spalio 1 — Sputnik. Nuo spalio pradžios sostinėje numatyti viešojo transporto darbo organizavimo pokyčiai, pranešė "Susisiekimo paslaugos".

  Nuo pirmadienio, spalio 2 dienos, keisis 1-ojo, 2-ojo, 36-ojo, 37-ojo, 41-ojo, 53-iojo, 63-iojo, 88-ojo ir 88-ojo N bei 3-iojo G maršrutų autobusų tvarkaraščiai.

  Autobusas Vilniaus gatvėse. Archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Tuo tarpu 36-ojo, 37-ojo ir 63-iojo maršrutų autobusų važiavimo laikai keičiami atsižvelgiant į gyventojų prašymus, o taip pat — ir suderinus autobusų tvarkaraščius su pamokų laiku. 53-iojo maršruto autobusų eismo tvarkaraštis pasikeis dėl transporto atstovų perorganizavimo Fabijoniškių žiede.

  Keisis ir 11-ojo Užupis-Senamiestis-Žvėrynas autobusų maršruto eismas — maršrute bus įrengta papildoma stotelė Aušros vartai, ir joje stos Pylimo gatvės link važiuojantys 11-ojo maršruto autobusai.

  Pirmadienį 41-uoju, 88-uoju ir 88-uoju N autobusų maršrutų keleiviai važiuos visiškai naujais autobusais. Naujuose žemagrindžiuose, pritaikytuose neįgaliesiems, autobusuose bus galima naudotis nemokamu belaidžiu internetu ir įkrauti savo išmaniuosius prietaisus.

  Be to, jau nuo penktadienio, rugsėjo 29 dienos, Vilniuje pasikeitė viešojo transporto eismo organizavimas Stoties rajone.

  Stoties viešojo transporto stotelių planas
  Stoties viešojo transporto stotelių planas

  1-ojo, 2-ojo, 3-ojo ir 4-ojo maršruto autobusai išvyks iš "J" raide pažymėtos stotelės. "K" raide bus pažymėta stotelė, kurioje, kaip įprastai, stoja 1-ojo G, 53-iojo ir naktinio 103-iojo N maršrutų autobusai.

  Su atnaujintais maršrutų tvarkaraščiai galima susipažinti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (45)

  Dar šia tema

  Stereotipus laužantis Kaunas: autobusų stotis dirbs visą parą
  Rygos autobusai aptarnaus lietuvius Šiauliuose ir Vilniuje
  Nuo kitų metų Vilniaus gatvėmis riedės 150 naujų autobusų
  Tegai:
  viešasis transportas, tvarkaraštis, SĮ "Susisiekimo paslaugos", Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos