03:23 2018 Kovo 23
Vilnius0°C
Tiesioginis eteris
  Lietuvos policija, archyvinė nuotrauka

  Policininkų atlyginimai bus padidinti iki 1000 eurų tik su Vyriausybės pagalba

  © Photo: Policijos departamentas
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  5001

  Lietuvos policijos dienos proga generalinis kimisaras pabrėžė, kaip per trumpą laiką teigiamai suveikė policijos reforma, tačiau reikalingas papildomas finansavimas

  VILNIUS, spalio 2 — Sputnik. Policininkų profesinės dienos proga generalinis komisaras Linas Pernavas pasveikino kolegas ir pažadėjo, kad ir toliau bus vykdoma policijos reforma.

  "Mes turime būti vienu žingsniu priekyje — investuoti į žmones, į mokymus, į informacines technologijas. Tas daroma ir policijos reforma dėl to buvo daroma. Mūsų tikslas — daryti tai, ko nori žmonės: teikti pagalbą, atvykti greičiau, padėti, užjausti", — teigė LRT Radijui generalinis komisaras.

  Anot Pernavo, prieš pusantrų metų pirminės grandies pareigūno atlyginimas buvo 375 eurai atskaičius mokesčius, o dabar — 700. Tai beveik dvigubas padidinimas.

  "Tikėtis, kad padidinsime iki 1000 eurų iš savo vidinių rezervų, yra nerealu. Tikiuosi, kad Seimas ir vyriausybė priims sprendimus ir bus skirtas papildomas finansavimas, kad didėtų prie tų lėšų, kurias esame sutaupę",- tikisi generalinis komisaras.

  Policijos diena Lietuvoje minima kiekvienais metais spalio 2-ąją.

  "Džiaugiamės kaip vaikai": Lietuvos policija gauna naują uniformą >>

  Atkuriant nepriklausomos Lietuvos valstybės institucijas, 1990 metų gruodžio 11 dieną priimtas Lietuvos Respublikos policijos įstatymas, sukurta ir Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje pašventinta policijos vėliava, kurioje įrašyti prasmingi žodžiai: "Įstatymas ir teisėtumas", atkurta Policijos diena — spalio 2-oji.

  Pirmadienį 21:30 LRT translios tradicinį koncertą, skirtą Policijos, Angelų Sargų dienai paminėti.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Policija įsigijo 12 naujų Audi A6 daugiau nei už pusę milijono eurų
  Policijos pareigūnai grasina valdžiai masiniais protestais
  Tegai:
  atlyginimų didinimas, atlyginimai, policija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos