03:25 2018 Vasario 20
Vilnius-2°C
Tiesioginis eteris
  Traukinys, archyvinė nuotrauka

  Spalio 13-osios naktį atšaukiami keli traukinių maršrutai

  © Facebook/Lietuvos geležinkeliai
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (60)
  17 0 0

  Dėl remonto darbų nuo spalio 12-osios vakaro iki 13-osios ryto keičiami traukinių tvarkaraščiai

  VILNIUS, spalio 10 — Sputnik. Dėl infrastruktūros remonto Panerių-Lentvario tarpstotyje skelbiama eismo pertrauka nuo spalio 12-osios vakaro iki kitos dienos ryto, praneša „Lietuvos geležinkeliai".

  Dėl remonto darbų nevažiuos dalis traukinių maršrutais Vilnius-Klaipėda-Vilnius, Vilnius-Varėna-Marcinkonys-Vilnius, Vilnius-Kaunas-Vilnius ir Vilnius-Trakai-Vilnius. 

  Eismo pertrauka skelbiama dėl geležinkelio viaduko, esančio kelyje Vaidotai-Paneriai, demontavimo. Šios eismo pertraukos metu bus  atjungtas kontaktinio tinklo laikantysis lynas nuo viaduko perdangos konstrukcijų, sumontuotos laikinos jungtys, įrengti laikini išramstymai, atlikti kiti darbai. Eismo pertrauka truks apie 13 valandų, o darbai bus vykdomi nakties metu.

  Информация об отмененных маршрутах
  Informacija apie atšaukiamus maršrutus

  "Tam, kad būtų kuo mažiau trukdomas traukinių eismas ir keleiviai kuo mažiau susidurtų su nepatogumais, darbus numatoma vykdyti nuo vakaro iki ankstyvo ryto, t.y. nuo spalio 12 dienos 19:30 iki spalio 13 dienos 08:00", — teigia "Lietuvos geležinkelių" generalinio direktoriaus pavaduotojas, Keleivių vežimo direkcijos direktorius Linas Baužys.

  Keleiviai, planuojantys keliauti šiomis dienomis, kviečiami savo keliones planuoti iš anksto ir susipažinti su tvarkaraščio pakeitimais interneto svetainėje www.traukiniobilietas.lt arba telefonu 8 700 55111. 

  Temos:
  "Lietuvos geležinkelių" pažanga ir kasdieninė veikla (60)

  Dar šia tema

  "Lietuvos geležinkeliai" žada nuvežti iš Vilniaus į Kauną per 55 minutes
  "Lietuvos geležinkeliai" stengsis panaikinti EK skirtą baudą
  Tegai:
  traukiniai, Lietuvos geležinkeliai
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos