01:19 2018 Vasario 26
Vilnius-16°C
Tiesioginis eteris
  Lietuvos rytas ruošaisi rungtynėms prieš Bilbao Basket, archyvinė nuotrauka

  "Lietuvos ryto" krepšininkai nemokamai kviečia karius į rungtynes

  © Facebook/BC LIETUVOS RYTAS, VILNIUS
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (82)
  17 0 0

  Trečiadienį Karo akademijos studentai bei "Geležinio vilko" brigados "Algirdo" bataliono kariai stebės Vilniaus "Lietuvos ryto" ir Bilbao "Basket" rungtynes Europos taurės atidarymo rungtynėse

  VILNIUS, spalio 11 — Sputnik. Trečiadienį Europos taurės atidarymo rungtynes, kuriose žais Vilniaus "Lietuvos rytas" ir Bilbao "Basket" klubas stebės Lietuvos kariuomenės kariai, praneša BC "Lietuvos rytas" spaudos tarnyba.

  "Palaikyti savo miesto komandą galės šauktiniai, profesinės karo tarnybos kariai bei savanoriai.

  "Kariams, kaip ir didžiajai daliai Lietuvos piliečių, krepšinis yra svarbi gyvenimo dalis, mes jį ir žaidžiame, ir žiūrime, ir sergame už savo komandas. Džiaugiamės pradėtu bendravimu su vienu didžiausių šalies krepšinio klubų, esame abipusiai įdomūs vieni kitiems ir sieksime kartu stiprinti mūsų visuomenę", — sakė Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamento direktorius pulkininkas Darius Petryla.

  Bilietai kas kartą bus paskirstomi įvairiai, o trečiadienį "Siemens" arenoje apsilankys Karo akademijos studentai bei "Geležinio vilko" brigados "Algirdo" bataliono kariai.

  Vilniaus klubas naująjį sezoną pasitiko šūkiu "Kartu mes komanda", kuris geriausiai atspindi tai, jog "Lietuvos rytui" šiemet svarbiausias yra gerbėjų palaikymas. Bendraukime, tikėkime ir palaikykime savo Vilniaus komandą kartu.

  Bilietų kaina į rungtynes prieš "Basket" ekipą — nuo 6,60 eurų. Taip pat galite įsigyti dvigubą bilietą, kuris galios ir stebėti rungtynes prieš Klaipėdos "Neptūną".

  Temos:
  Yra ką pamatyti: parodos Lietuvoje (82)

  Dar šia tema

  "Lietuvos rytas" pradeda naują gyvavimo etapą su Antanu Guoga
  Įtemptoje mažojo LKL finalo kovoje "Lietuvos rytas" palaužė "Juventus"
  Policijos krepšinio rinktinė tapo Europos vicečempione
  Tegai:
  krepšinis, kariai, BC "Lietuvos rytas", Lietuvos kariuomenė, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos