07:49 2021 Balandžio 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.2035
 • RUB91.7527
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  32

  Su neįprastu įvykiu susidūrė policijos pareigūnai — pamatė, kad ne mažiau tonos sveriantis bulius bėga kelyje priešinga važiavimo kryptimi

  VILNIUS, spalio 15 — Sputnik. Sekmadienį, spalio 15 dienos rytą, skubėdami į iškvietimą, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai, automagistralės Vilnius — Panevėžys 100 kilometre pastebėjo priešinga važiavimo kryptimi, pirma eismo juosta bėgantį didelį bulių, pasprukusį iš ūkininkų ganyklos.

  Pareigūnai suprato, kad ne mažiau tonos sveriantis išgąsdintas gyvūnas gali sukelti tragišką įvykį ir kelią didelį pavojų, todėl su švyturėliais nulydėjo automagistrale besiblaškantį stambų naminį gyvūną iki ganyklos.

  Pareigūnai atkreipia dėmesį, kad keliuose gali pasipainioti ne tik naminiai gyvūnai. Rudenį laukiniai kanopiniai gyvūnai — stirnos, briedžiai, iš lauko ganyklų gali keliauti į miškus, todėl vairuojant svarbu elgtis atsargiai, pasirinkti saugų važiavimo greitį, o kelyje atsiradus laukiniam gyvūnui, stengtis jo neišgąsdinti.

  Už susidūrimuose su transportu žuvusius žvėris nėra skiriamos administracinės atsakomybės nuobaudos ir nereikia atlyginti gamtai padarytos žalos. Tačiau ir automobiliui padarytą žalą atlyginti tegali draudikai.

  Automobiliui susidūrus su į kelią išėjusiu žvėrimi ir patyrus autoįvykį, būtina skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112.

  Dar šia tema

  Vairuotojų dėmesiui: saugokitės į kelią išėjusių žvėrių
  Šiemet 12 žmonių buvo sužeisti dėl susidūrimų su laukiniais gyvūnais
  Tegai:
  bulius, Kelių policija

  Svarbiausios temos