02:53 2020 Lapkričio 30
Tiesioginis eteris
 • USD1.1922
 • RUB90.9894
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Susisiekimo ministerijos nuomone, nauji troleibusai prisidės prie darnaus judumo skatinimo ir ekologiško transporto plėtros

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Iš Europos Sąjungos (ES) struktūrinių fondų bus skirtas 13,5 milijonų eurų finansavimas viešojo transporto priemonių parkui Vilniaus mieste atnaujinti, praneša Susisiekimo ministerijos spaudos tarnyba.

  Įsakymas, kurį pasirašė susisiekimo ministras Rokas Masiulis, numato, kad įgyvendinus šį projektą sostinės troleibusų parkas bus atnaujintas ne mažiau kaip 40-čia naujų žemagrindžių troleibusų.

  Anot Masiulio, nauji troleibusai prisidės prie darnaus judumo skatinimo ir ekologiško transporto plėtros.

  "Tikimės, kad tai leis pagerinti viešojo miesto transporto teikiamų paslaugų kokybę ir taip paskatins gyventojus labiau naudotis viešuoju transportu, mažins socialinę atskirtį, leis įgyvendinti miesto universalaus dizaino principus", — sako susisiekimo ministras.

  Bendra projekto "Miesto viešojo transporto priemonių parko atnaujinimas Vilniaus mieste", vertė siekia 19,2 milijonų eurų. Projekto tikslas — skatinti energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybą ir naudojimą, siekiant darnaus judumo ir aplinkai draugiško transporto plėtros. Projektą įgyvendina Vilniaus miesto savivaldybės administracija.

  Nauji autobusai ir maršrutai Vilniuje
  © Sputnik
  Nauji autobusai ir maršrutai Vilniuje

  Dar šia tema

  Rygos autobusai aptarnaus lietuvius Šiauliuose ir Vilniuje
  Nuo kitų metų Vilniaus gatvėmis riedės 150 naujų autobusų
  Vilniaus gatvėmis važinės ekologiškas elektrinis autobusas
  Tegai:
  troleibusai, viešasis transportas, Susiekimo ministerija, Vilnius

  Svarbiausios temos