12:20 2018 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1296
 • RUB76.3414
  Gedimino prospektas Vilniuje, archyvinė nuotrauka

  Gedimino prospekte Vilniuje eismas bus draudžiamas ir darbo dienomis

  © Sputnik / Александр Липовец
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (53)
  62 0 0

  Valandomis, kai uždraustas eismas, policijos pareigūnai sustiprins pajėgas Gedimino prospekte ir baus eismo pažeidėjus, o nuo kitų metų pradžios eismo pažeidimus prospekte fiksuos ir vaizdo kameros

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Uždraustas  eismas vienoje pagrindinių miesto gatvių — Gedimino prospekte —   savaitgaliais ir švenčių dienomis pasiteisino, tad nuo šiol atkarpoje nuo Šventaragio iki Vilniaus gatvės eismas bus draudžiamas ir darbo dienomis vakarais nuo 19:00 vakaro iki 4:00 ryto, praneša Vilniaus savivaldybė. 

  Iki šiol eismas darbo dienomis nuo 19:00 ir savaitgaliais buvo draudžiamas Gedimino prospekto dalyje nuo Odminių gatvės iki Gedimino prospekto 12. 

  Laikinai pasirinktas sprendimas draudžiamą eismo atkarpą užtverti gėlinėmis, o apie eismo ribojimą vairuotojai įspėjami kelio ženklais.

  Sostinės savivaldybė kreipėsi į policiją, kad eismo draudimo valandomis policijos pareigūnai sustiprintų pajėgas Gedimino prospekte ir stebėtų bei atitinkamai baustų eismo pažeidėjus, nepaisančius kelio ženklinimo ar net savavališkai atitraukiančius kelio dalį aptveriančias gėlines. Savo ruožtu Vilniaus Viešosios tvarkos pareigūnai taip pat budės Gedimino prospekte ir filmuos pažeidėjus.

  Šiuo metu yra ieškoma techninių sprendimų, kurie užtikrintų tinkamą transporto eismo ribojimą šioje Gedimino prospekto dalyje ribojimą ir užtikrintų, kad vairuotojai laikytųsi kelio ženklų reikalavimų.

  Nuo kitų metų pradžios eismo pažeidimus Gedimino prospekte fiksuos ir vaizdo kameros — planuojama, kad visame Gedimino prospekte bus įrengta 11 vaizdo stebėjimo kamerų. Dvi kameros bus pastatytos būtent tose Gedimino prospekto vietose, kur ir įrengti įvažiuoti draudžiantys ženklai. Visi ženklų nepaisantys vairuotojai bus fiksuojami, o tai labai palengvins Policijos pareigūnų darbą.

  Nuo šiol kiekvieną darbo dienos vakarą bus įjungiama speciali šviesoforų programa, kuri reguliuos eismą Vrublevskio-Šventaragio-Gedimino prospekto sankryžoje. Darbo dienomis ji veiks nuo 20:00 iki 6:00. Programos metu Gedimino prospekte degs raudonas signalas, o žalias užsidegs tik važiuojantiems Vrublevskio ir Šventaragio gatvėmis bei pėstiesiems, einantiems į arba iš Gedimino prospekto.

  Jau nuo šios vasaros pradžios transporto priemonių eismas Gedimino prospekto atkarpoje nuo Šventaragio iki Vilniaus gatvės draudžiamas švenčių dienomis ir savaitgaliais nuo penktadienio 19:00 iki pirmadienio 4:00 ryto.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (53)

  Dar šia tema

  Vilniaus viešojo transporto priemonių parką papildys 40 naujų troleibusų
  Nauji autobusai ir maršrutai Vilniuje
  Vilnius lieka be metro ir tramvajaus
  Tegai:
  eismo apribojimas, vaizdo kameros, Gedimino prospektas, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos