20:40 2020 Rugsėjo 24
Tiesioginis eteris
 • USD1.1645
 • RUB89.8713
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  408

  Lietuvos muitinės organizuojamas aukcionas turėtų būti įdomus šaltųjų ginklų kolekcionieriams

  VILNIUS, spalio 16 — Sputnik. Spalio 19 dieną Muitinės kriminalinė tarnyba skelbia aukcioną, kurio metu bus parduodami konfiskuoti šaltieji ginklai, pranešė Muitinės spaudos tarnyba.

  Aukciono metu bus parduodami ginklai, kuriuos muitinės pareigūnai konfiskavo, kai žmonės bandė juos neteisėtai gabenti į Europos Sąjungą.

  Aukcionas įvyks, jei dalyvaus ne mažiau kaip du dalyviai. Už dalyvavimą žmogus turi sumokėti 14 eurų. Sumokėti pavedimu į Muitinės departamento sąskaitą LT24 4010 0424 0009 0253 AB DNB banke, banko kodas 40100.

  Таможня Литвы продает с аукциона конфискованное холодное оружие
  Parduodami suvenyriniai peiliai, peiliai su makštimi

  Registruojantis pateikti dokumentą, įrodantį, kad už aukciono dalyvio bilietą sumokėta ne anksčiau nei iki 2017 metų spalio 16 dieną, fiziniai asmenys — asmens tapatybę įrodantį dokumentą, juridiniai asmenys — įmonės registravimo pažymėjimą ar jo patvirtintą kopiją, įgaliojimą, jei veikiama kito asmens vardu.

  Sumokėjus pinigus už dalyvio bilietą, bet į aukcioną neatvykus dalyvauti, pinigai negrąžinami. Aukciono laimėtojas sumoka pasiūlytą prekės kainą ne vėliau kaip per 5 darbo dienas pagal pateiktą Muitinės sąskaitą ir ne vėliau kaip per 3 darbo dienas nuo apmokėjimo privalo atsiimti prekes.

  Trap parduodamų prekių yra kardai, kovos peiliai, medžiokliniai peiliai, dartuvai, peilis laiškams, suvenyriniai peiliukai ir durklai.

  Muitinė primena, kad norint išvežti iš Lietuvos ginklus, kurie yra senesni kaip 100 metų reikalingas Kultūros paveldo departamento prie Kultūros ministerijos leidimas.

  Dar šia tema

  Muitininkų šuo aptiko 75 kg hašišo už 750 tūkst eurų
  Muitininkai pristatė iš kontrabandininkų konfiskuotą ir tarnybai pritaikytą Audi
  Konfiskuotos cigaretės virsta trąšomis ūkininkams
  Tegai:
  šaltasis ginklas, konfiskuotos prekės, aukcionas, Muitinės kriminalinė tarnyba

  Svarbiausios temos