09:38 2018 Birželio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1578
 • RUB73.6225
  Specialiųjų tyrimų tarnyba, archyvinė nuotrauka

  Korupcija įtariama Klaipėdos ugdymo institucijos direktorė

  © Sputnik/ Alexander Lipovets
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  12 0 0

  Direktorė kaltinama tuo, kad už vadovaujamos įstaigos lėšas pirko baldus, kurie buvo pristatyti ne į ugdymo įstaigą, o į direktorei ir jos artimiesiems priklausančias patalpas

  VILNIUS, spalio 17 — Sputnik. Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų vienoje Klaipėdos pradinio, pagrindinio ir vidurinio ugdymo įstaigoje, praneša STT spaudos tarnyba.

  STT pareigūnai antradienį sulaikė šios įstaigos direktorę. Ji įtariama galimu dokumentų klastojimu, svetimo turto iššvaistymu ir piktnaudžiavimu, siekiant asmeninės naudos. Taip pat atliktos kratos ir dokumentų poėmiai ugdymo įstaigos patalpose ir gyvenamosiose vietose.

  Tyrimo metu surinkti duomenys leidžia įtarti, kad direktorė, pasinaudodama savo pareigomis, už vadovaujamos įstaigos lėšas pirko baldus, kurie nebuvo naudojami ugdymo įstaigos reikmėms ir buvo pristatyti ne į ugdymo įstaigą, o į direktorei ir jos artimiesiems priklausančias patalpas.

  Ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

  Dar šia tema

  Baudos už korupciją Lietuvoje išaugs 10 kartų
  STT kaltina korupcija Lieberalų sąjūdį ir Darbo partiją
  "Kauno regiono kelių" vadovai įtariami piktnaudžiavimu
  Tegai:
  ugdymo įstaiga, korupcija, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos