09:43 2018 Birželio 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1578
 • RUB73.6225
  Dalia Grybauskaitė, archyvine nuotrauka

  Grybauskaitė paskelbs projekto "Work in Lithuania" startą

  © AP Photo / Virginia Mayo
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  50 0 0

  Projektas "Work in Lithuania" skirtas kviesti užsienyje gyvenančius specialistus karjeros siekti gimtinėje

  VILNIUS, spalio 17 — Sputnik.  Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, spalio 18 dieną, paskelbs projekto "Work in Lithuania" startą, praneša prezidentės spaudos tarnyba.

  "Work in Lithuania" — tiesioginių užsienio investicijų plėtros agentūros "Investuok Lietuvoje" projektas. Jo tikslas — kviesti užsienyje gyvenančius specialistus karjeros siekti gimtinėje.

  Iniciatyvos metu bus ne tik skatinami į Lietuvą grįžti gyvenimą vetur pasirinkę piliečiai, bet ir inicijuojami pokyčiai, kurie gerins šalies įvaizdį bei leis jai konkuruoti dėl talentų pritraukimo visame pasaulyje.

  Kartu su naująja programa, prie kurios jau prisijungė daugiau kaip 30 veikiančių įmonių, pradės veikti ir interneto tinklalapis www.workinlithuania.lt. Nusprendusieji grįžti į Lietuvą čia ras ne tik darbo pasiūlymų, bet ir naudingos informacijos, palengvinsiančios grįžimą namo.

  Užsienio investicijų plėtros agentūra "Investuok Lietuvoje" per pirmąjį šių metų pusmetį pritraukė 18 tiesioginių užsienio investicijų projektų, kurie per trejus metus planuoja sukurti apie 2530 naujų darbo vietų.

  Dar šia tema

  Grybauskaitė dalyvaus Pasaulio ekonomikos forume Davose
  Grybauskaitė prašo EK kompensacijos dėl "Gazpromo" monopolio
  Grybauskaitė pasiūlė sukurti Europos "kibernetinį Šengeną"
  Tegai:
  Work in Lithuania, Dalia Grybauskaitė
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos