07:54 2020 Sausio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1108
 • RUB68.2495
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58

  Piliečio, vežusio veršelį nesilaikant gyvūnų gerovės reikalavimų, laukia administracinė nuobauda

  VILNIUS, spalio 19 — Sputnik. Iš nevyriausybinės gyvūnų globos organizacijos gavus pranešimą apie pastebėtą netinkamai vežamą veršelį, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistai nedelsiant pradėjo tyrimą, praneša VMVT spaudos tarnyba.

  Įvykis užfiksuotas Panevėžyje, todėl Panevėžio VMVT patikrino, ar veršelis neatvežtas į kurią nors iš rajono skerdyklų, taip pat patikrintos žemės ūkio bendrovės. Pagal gyvūno įsagus nustatyta, kad viena šių bendrovių gyvūną pardavė toliau auginti vienam ūkininkui.

  Šiandien Panevėžio VMVT specialistai atliko patikrinimą ūkyje, kurio metu nustatyta, kad veršelis dėl netinkamų transportavimo sąlygų nenukentėjo, jo sveikatos būklė gera.

  Gyvūną vežęs asmuo iškviestas į Panevėžio VMVT pasiaiškinti dėl veršelio transportavimo nesilaikant gyvūnų gerovės reikalavimų. Šiam piliečiui bus taikoma administracinė nuobauda.

  VMVT primena, kad vežant gyvūnus, būtina laikytis Europos Tarybos reglamento (EB) Nr. 1/2005 dėl gyvūnų apsaugos juos vežant ir atliekant susijusias operacijas, nuostatų.

  Dar šia tema

  Mažos pensijos netrukdo senjorams rūpintis benamėmis katėmis
  Ūkininkas laikė negyvą karvę kartu su kitais gyvūnais
  Tegai:
  nuobauda, gyvūnų gerovės reikalavimų pažeidimas, veršelis, Panevėžys

  Svarbiausios temos