15:41 2020 Liepos 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.1375
 • RUB80.8370
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  18

  Twitter išplės "nedarnaus apnuoginto kūno vaizdavimo" sąvoką, kad apgintų nukentėjusiųjų interesus

  VILNIUS, spalio 20 — Sputnik. Dar iki spalio pabaigos Twitter pristatys naujas taisykles, kurios bus skirtos apsaugoti asmenis, kurie  nuotraukose pavaizduoti apnuoginti.

  Be to, socialinio tinklo vadavybė suteiks teisę tiems savo klientams, kurių paskyros buvo uždarytos dėl kokios nors priežasties, prašyti peržiūrėti šį sprendimą.

  Kaip pranešė "RIA Novosti", planuojamo paslaugų modernizavimą, kuriomis siekiama padidinti saugumą socialiniame tinkle detalės, skelbiami oficialaus Twitter dienoraščio kalendorių.

  Twitter išplės "nedarnaus apnuoginto kūno vaizdavimo" sąvoką, kad apgintų nukentėjusiųjų interesus. Socialinio tinklo vadovybė įtrauks į šią kategoriją galimus atvejus, kai nukentėjęs asmuo galėjo nežinoti, kad jis pateko į "kadrą".

  Tai taikoma tokio pobūdžio turiniui, kaip moterų nuotraukos su pakeltu aukštyn sijonu arba nuotraukos, padarytos paslėptos kameros pagalba. Paskyros, kurias Twitter identifikuos kaip tokių nuotraukų pirmąjį šaltinį, bus užblokuotos.

  Be to, 2017-ųjų lapkritį ir gruodį Twitter taip pat nori atnaujinti taisykles dėl vaizdų ir aprašymų, kurie gali kurstyti bet kokios rūšies neapykantą, ir planuoja užblokuoti paskyras, kuriose naudojamas smurtas tam,  kad įgyti populiarumą socialiniame tinkle.

  Dar šia tema

  Instagram dabar galima didinti nuotraukas ir video
  Instagram pridės dvi funkcijas prieš šlamštlaiškius ir įžeidimus
  Tegai:
  neapykantos kurstymas, socialiniai tinklai, nuotraukos, Twitter

  Svarbiausios temos