19:19 2018 Gegužės 25
Vilnius+ 24°C
Tiesioginis eteris
 • USD1.1675
 • RUB72.4935
  Rokantiškių kapinės, archyvinė nuotrauka

  Vilniuje šalia kapinių bus apribotas eismas Visų Šventųjų ir Vėlinių metu

  © Photo: Wikipedija / Šarūnas Šimkus
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (45)
  51 0 0

  Spalio 28–31 dienomis ir lapkričio 1 dieną keisis eismo organizavimas prie Vilniaus kapinių, bus draudžiamas automobilių stovėjimas

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Vilniuje spalio 28-31 dienomis ir lapkričio 1 dieną Rokantiškių, Saltoniškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių prieigose šalia autobusų stotelių, apsisukimo žiedų, kapinių įėjimo vartų bus draudžiamas automobilių stovėjimas, praneša įmonė "Susiekimo paslaugos".

  Spalio 28-31 dienomis ir lapkričio 1 dieną keisis eismo organizavimas prie Rokantiškių, Karveliškių ir Kairėnų kapinių, o spalio 31 dieną bei lapkričio 1 dieną — ir prie Saltoniškių kapinių. Minėtomis dienomis pakeista eismo tvarka ir transporto eismo nukreipimas apylankų maršrutais galios nuo 7:00 iki 22:00.

  Transporto eismas į Rokantiškių kapines iš Stepono Batoro gatvės spalio 28-31 dienomis ir lapkričio 1 dieną bus nukreiptas per Naujosios Vilnios rajoną, Kojelavičiaus, Šiaurės, Uosių, Kalno ir Rokantiškių gatvėmis. Automobilius bus galima statyti aikštelėse ir kelkraščiuose, kur jie nekliudo eismui ir nėra automobilių statymą draudžiančių kelio ženklų.

  Spalio 31 dieną ir lapkričio 1 deną Ąžuolyno gatve, ties Saltoniškių kapinėmis bus draudžiamas transporto eismas. Keliaujantys iš Laisvės prospekto galės privažiuoti iki automobilių stovėjimo vietų Viršuliškių gatvėje, o iš Ozo gatvės — iki automobilių stovėjimo aikštelių Ąžuolyno gatvėje.

  Eismo į Kairėnų kapines organizavimas keisis spalio 28-31 dienomis ir lapkričio 1 dieną — automobilių eismas nuo Nemenčinės plento pusės iš Kairėnų gatvės bus nukreiptas apvažiavimu Šilėnų gatve, o nuo Plytinės gatvės link kapinių bus nustatytas vienpusis eismas.

  Gedimino prospektas Vilniuje, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik / Александр Липовец

  Eismo organizavimas minėtomis dienomis keisis ir Karveliškių kapinių prieigose. Vykstantys savo transportu į Karveliškių kapines per Pilaitės rajoną galės privažiuoti prie kapinių ne pagrindiniu, bet aplinkiniu keliu, esančiu už vieno kilometro nuo pagrindinio įvažiavimo, važiuojant link Sudervės. Į Karveliškių kapines rekomenduojama įvažiuoti iš Vilniaus rajono savivaldybės Sudervės seniūnijos pusės. Šias kapines galima pasiekti ir palikus savo automobilį Žvėryno žiede esančioje "Statyk ir važiuok" aikštelėje bei įsėdus į 63-iojo maršruto autobusą.

  Eismo dalyviai prašomi būti atidūs, laikytis kelių eismo taisyklių ir eismo reguliuotojų nurodymų. Nepalikti automobilių, kurie sudarytų kliūtį ir trukdytų sklandžiam transporto eismui, ypatingai viešajam transportui. Minėtomis dienomis prie kapinių patruliuos policijos pajėgos.

  Dažniau važiuos ir viešasis transportas

  Artėjant Visų Šventųjų ir Vėlinių šventėms, gyventojų patogumui nuo spalio 21 dienos iki lapkričio 2 dienos keičiasi viešojo transporto organizavimas.

  Didinamas autobusų skaičius 2-ajame, 37-ajame, 38-ajame, 63-ajame, 115-ajame maršrutuose į Liepynės, Rokantiškių, Karveliškių bei Kairėnų kapines — autobusai važiuos dažniau. Šių maršrutų autobusų tvarkaraščiai keisis tiek darbo dienomis, tiek ir savaitgaliais.

  Tuo tarpu spalio 28-29 dienomis ir lapkričio 1 dieną didinamas 2-ojo, 7-ojo, 16-ojo ir 19-ojo maršrutų troleibusų skaičius, atitinkamai troleibusai važiuos dažniau.

  Spalio 31 dieną ir lapkričio 1 dieną 7-ojo maršruto autobusai važiuos pakeista trasa.

  7-ojo Šiaurės miestelis-Verkių g.-Viršuliškės-Lazdynai maršruto autobusai (abiem kryptimis) nevažiuos Ąžuolyno, Viršuliškių gatvėmis ir atitinkamai nestos Ąžuolyno stotelėse. Nuo Buivydiškių-Ozo g. sankryžos važiuos Buivydiškių gatve ir Laisvės pr., toliau — įprasta trasa. Autobusai papildomai sustos stotelėse Vaikų kaimas, Buivydiškių, Rygos, Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčia, Šaulių sąjunga.

  7-ojo maršruto autobusų pakeista trasa
  7-ojo maršruto autobusų pakeista trasa

  Spalio 28-31 dienomis ir lapkričio 1 dieną 115-ojo maršruto autobusai važiuos pakeista trasa.

  115-ojo Antakalnis-Rokantiškės-Parko g. maršruto autobusai važiuos pakeista trasa dėl gausesnio kapinių lankytojų skaičiaus ir intensyvaus transporto eismo kapinių prieigose. Autobusai, važiuodami link Naujosios Vilnios, apsisuks stotelėje Rokantiškės ir važiuos apylanka — Viršupio, Mildos, S. Batoro gatvėmis, toliau — įprasta trasa. Autobusai stos stotelėse Lyglaukiai, Šilo, Viršupis, Mildos, Pūčkorių atodanga, Pūčkoriai, Stepono Batoro, Lelijų. Autobusai nestos stotelėse Rokantiškių sodai, Uosių sodai, Kalno, Paparčių, Uosių, Alberto Kojelavičiaus ir Dūmų. Link Antakalnio važiuojantys autobusai maršruto trasos nekeis.

  115-ojo maršruto autobusų pakeista trasa
  115-ojo maršruto autobusų pakeista trasa

  Spalio 21-27 dienomis galiosiantys autobusų eismo tvarkaraščiai jau paskelbti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt. Nuo spalio 28 dienos iki lapkričio 2 dienos galiosiantys autobusų eismo tvarkaraščiai bus skelbiami nuo spalio 26 dienos.

  Informacija apie autobusų eismą viešojo transporto stotelėse atnaujinama nuo spalio 19 dienos. Tuo tarpu atnaujinti troleibusų eismo tvarkaraščiai bus skelbiami nuo spalio 26 dienos ir tik interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt.

  Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (45)

  Dar šia tema

  Nuo spalio 16-osios keičiasi dalies Vilniaus autobusų maršrutų tvarkaraščiai
  Tegai:
  eismo apribojimas, kapinės, Vėlinės, Visų Šventųjų diena, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos