11:57 2019 Lapkričio 15
Tiesioginis eteris
 • USD1.0997
 • RUB70.4908
  Juozas Statkyavičius

  Socialiniuose tinkluose Statkevičių užsipuolė dėl interviu Sputnik Lietuva

  © Фото: Facebook Juozas Statkevicius
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  705114

  Televizijos laidų vedejas Andrius Tapinas savo puslapyje Facebook pavadino Statkevičių "skuduru" už tai, kad interviu Sputnik dizaineris sakė, kad myli Rusiją ir pavargo nuo Lietuviškos propagandos

  VILNIUS, spalio 23 — Sputnik. Lietuvos socialinių tinklų vartotojai ir vietinė žiniasklaida kritikuoja dizainerį Juozą Statkyavičių dėl interviu Sputnik Lietuva.

  Kritikuojantiems nepatinka tai, kad, jų nuomone, jis sutiko kalbėtis su "Kremliaus propagandos portalu" ir nepalankai komentavo situaciją respublikoje.

  Televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas savo Facebook puslapyje pavadino Statkevičių "skuduru" už tai, kad interviu Sputnik dizaineris sakė, kad myli Rusiją ir pavargo nuo Lietuviškos propagandos.

  Dienraštis Delfi taip pat iškart atkreipė dėmesį į Statkevičiaus interviu.

  "Kremliaus ruporas "Sputnik Litva" ėmėsi ir garsaus Lietuvos dizainerio Juozo Statkevičiaus. Pasiremdamas anksčiau paskelbtu prieštaringai vertinamu dizainerio įrašu feisbuke, "Sputnik Litva" skelbia naują interviu su J. Statkevičiumi, kuriame Lietuvai skiriami ne patys gražiausi žodžiai, nors ir teigiama, kad J. Statkevičius Lietuvą myli ir stengiasi dirbti tik dėl jos".

  Taip pat Delfi cituoja dizainerio komentarą dienraščiui. Jame Statkevičius pabrėžė, kad Lietuvos žiniasklaidoje jam neleistų išreikšti savo požiūrio į situaciją šalyje.

  "Aš menininkas, ir keista, kad bet koks mano žodelis kiekvienas pirstelėjimas yra gaudomas ir išverčiamas kaip kam reikalinga! Jūs juk nerašysite, kad aš myliu savo šalį? Ir darau viską tik dėl Lietuvos! Dirbu stengiuos labai! bet jūs gi norėdami užsidirbti, kas suprantama, priskaldot iš degtuko vežimą, o po to, žinoma, atsiranda, kas pasinaudoja!", — rašo Statkevičius.

  Tuo pačiu metu, leidinys pareiškė, kad "dizaineris nedavė aiškaus atsakymo", kai buvo paklaustas, ar jis pasakė tai, kas buvo parašyta interviu.

  Anksčiau pirmadienį Sputnik Lietuva paskelbė interviu su Statkevičiumi. Jame dizaineris griežtai kalbėjo apie Lietuvos vidaus problemas ir jų sprendimų stoką, ir taip pat priminė, kad turi visas teises išreikšti savo nuomonę, nepaisant kritikos savo tėvynėje.

  Dar šia tema

  Dizaineris Statkevičius ištrynė įrašą su raginimu bėgti iš Lietuvos
  Tegai:
  socialiniai tinklai, Juozas Statkevičius

  Svarbiausios temos