08:46 2018 Kovo 19
Vilnius-9°C
Tiesioginis eteris
  Robotikos mokykla, archyvinė nuotrauka

  Mažamečių vaikų mamos kviečiamos į nemokamus programavimo kursus

  © Photo: Robotikos mokykla
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  42 0 0

  "Robotikos mokykla" nori padėti mamoms ugdyti savo mažuosius išradėjus ir siūlo joms pačioms rinktis technologinius užsiėmimus laisvalaikiui arba net savo išradimų kūrimui

  VILNIUS, spalio 24 — Sputnik. "Robotikos mokykla" kartu su Vilniaus miesto savivaldybe įgyvendina Techninių-kūrybinių dirbtuvių projektą Vilniaus mieste ir kviečia prisijungti mamas, auginančias mažamečius vaikus, praneša "Robotikos mokyklos" spaudos tarnyba.

  Moterys vis dar nedrąsiai savo laisvalaikiui, studijoms ir darbui renkasi technologines sritis. Robotikos mokyklos atliktoje apklausoje viena iš pagrindinių to priežasčių nurodyta — nepažinojimas kitų bendraminčių moterų ar merginų, kurios norėtų lankyti tokius užsiėmimus bei stereotipai, kad tai "vyriška sritis".

  Projekto metu dalyvės dirbs kartu su bendramintėmis ir savo vaikais, ugdys technologinius gebėjimus mokantis programavimo, trimačio projektavimo, susipažins su pasaulyje pirmaujančiomis edukacinėmis priemonėmis vaikams, taip pat sužinos, kaip nukreipti vaikų domėjimąsi technologijomis kūrybine linkme ir drąsiau ragins vaikus rinktis technologinius mokslus, susipažins su pasaulyje pirmaujančiomis edukacinėmis priemonėmis vaikams, taip pat bus skatinamos kurti toliau bei dalintis patirtimi su bendramintėmis.

  Priemonės ir įrankiai 

  Visos priemonės suteikiamos, taigi papildomai nieko nereikia įsigyti. Norinčios darbuotis savu kompiuteriu, gali jį atsinešti.

  Užsiėmimų vieta ir laikas

  Dirbtuvės vyks nuo spalio iki gruodžio pabaigos, darbo dienomis vieną kartą per savaitę, nuo 18:00 adresu: Goštauto gatvė 12, Vilnius.

  Registruotis į užsiemimus galima "Robotikos mokyklos" tinklalapyje.

  Dar šia tema

  Vilniuje vyks technologijų šventė "Robotiada-2017"
  Lietuvoje minima Tarptautinė saugesnio interneto diena
  Tegai:
  mažamečių vaikų mamos, programavimo kursai, Robotikos mokykla
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos