08:45 2018 Kovo 19
Vilnius-9°C
Tiesioginis eteris
  Vaikas ir internetas, archyvinė nuotrauka

  Tėvai kviečiami susipažinti su vaikų internetu

  © Photo: Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31 0 0

  Šiandien Kaune prasideda paskaitų "Ar žinote kokiose svetainėse lankosi Jūsų vaikai?" ciklas, siekiant supažindinti tėvus su saugiu vaiko elgesiu internete, lapkričio mėnesį tokia galimybe galės pasinaudoti ir vilniečiai

  VILNIUS, spalio 26 — Sputnik. Ketvirtadienį, spalio 26 dieną, Kaune įvyks pirmoji paskaita "Ar žinote kokiose svetainėse lankosi Jūsų vaikai?". Lapkričio 16 dieną Vilniuje prekybos centre "Ozas" vilniečių tėvai taip pat kviečiami į tokią paskaitą.

  "Kviečiame visus tėvelius atvykti į jaukią VAGOS knygyno aplinką ir sužinoti daugiau apie saugų vaikų elgesį internete", — Facebook skelbia organizatoriai.

  Paskaitas organizoja ESET Lietuva ir knygynas "Vaga".

  Knygynų tinklo VAGA atstovė Milda Savickaitė, paklausta, kaip kilo mintis rengti tokių paskaitų ciklą, sakė: "VAGA visuomet palaiko ir prisideda prie aktyvių partnerių užmojų. Kartu su ESET turėjome puikų renginį vasarą, kuris sulaukė didelio dėmesio ir teigiamų atsiliepimų. Šį judėjimą norime plėtoti aktyviai ir rudens sezoną. Juk vaikų saugumas — vienas svarbiausių dalykų puoselėjant pilietišką ir atsakingą visuomenę."

  Daugiau informacijos apie vaikų saugumą internete galėsite sužinoti paskaitų metu. Bus galima susipažinti su pagrindinėmis taisyklėmis ir programomis, kurios padės užtikrinti saugesnę vaiko elgseną internete jo amžiaus grupėje.

  Paskaita skirta tėveliams ir mokytojams, kurie nori geriau suprasti internetinių technologijų įtaką jaunajai kartai. Atvykusiems organizatoriai žada naudingų dovanų ir prizų.

  Dar šia tema

  Per savaitę policininkai nustatė net 41 vaikų pornografijos platinimo atvejį
  Lietuviai daugiau nei 1000 kartų pasiskundė neteisėtu turiniu internete
  Paaugliai vis dažniau svajoja tapti vaizdo tinklaraštininkais
  Kartu sustabdykime patyčias: nauja interneto karštosios linijos svetainė
  Tegai:
  paskaita, vaikai, internetas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos