13:05 2020 Balandžio 10
Tiesioginis eteris
 • USD1.0867
 • RUB80.6900
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)
  131

  Kėdainiuose sulaikytų narkotikų platintojų namuose policijos pareigūnai aptiko 75 tūkstančius eurų grynųjų ir daugiau nei 6 kilogramus įvairių narkotikų

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Turint informacijos, kad Kėdainiuose veikia organizuota nusikalstama grupuotė, užsiimanti neteisėtu narkotinių ir psichotropinių medžiagų platinimu, šių metų kovo mėnesį Kauno apskrities policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminius tyrimus dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ir psichotropinėmis medžiagomis.

  Atliekant šiuos tyrimus, pareigūnai sulaikė iš viso septynis asmenis, įtariamus neteisėtu narkotinių medžiagų disponavimu, praneša Policijos departamentas.

  Sulaikymai ir kratos buvo vykdomi dviem etapais.

  Gegužės 17 dieną buvo sulaikyti penki įtariami narkotinių medžiagų platintojai, gimę 1986, 1987, 1998, 2000 ir 1998 metais. Atlikus eilę kratų, rasta ir paimta daugiau nei 6 kilogramų įvairių narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Kriminalistams taip pat pavyko aptikti kanapių auginimo laboratoriją, kurios "derlius", deja, jau buvo nuimtas.

  Задержание распространителей наркотиков
  Gegužės 17 dieną buvo sulaikyti penki įtariami narkotinių medžiagų platintojai

  Tęsiant tyrimo veiksmus, šį pirmadienį spalio 23 dieną, Kaune sulaikytas vyras, gimęs 1982 metais, galimai tiekęs narkotines medžiagas Kėdainiuose veikusiai organizuotai grupuotei. Jau ne kartą anksčiau teisto kauniečio namuose kriminalistams pavyko rasti didelį kiekį narkotinių medžiagų, nelegaliai laikomą kovinį šaunamąjį ginklą su šoviniais ir 75 tūkstančius eurų, galimai gautų iš neteisėtos prekybos narkotinėmis medžiagomis. Vyrui teismas paskyrė kardomąją priemonę — suėmimą vienam mėnesiui.

  Tądien pareigūnai Kėdainiuose taip pat sulaikė vyrą, gimusį 1970 metais, kuris, įtariama, yra grupuotės vadeiva, Kėdainiuose skirstęs narkotines medžiagas į platinimo taškus. Kėdainiškiui, ankščiau teistam už neteisėtą disponavimą šaunamuoju ginklu ir šaudmenimis, teismas skyrė suėmimą dviem mėnesiams.

  Spalio 23 dieną sulaikytiems asmenims ir vienam iš gegužės mėnesį sulaikytųjų (gimusiam 1987 metais) pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 straipsnį gresia laisvės atėmimas nuo dešimties iki penkiolikos metų, likusiems — laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

  Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

  Temos:
  Policijos pareigūnai skuba į pagalbą (127)

  Dar šia tema

  Lietuva išlieka tranzitine šalimi gabenant narkotikus
  Alytaus pataisos namų darbuotojas platino narkotikus tarp kalinių
  Klaipėdoje aptikta narkotikų kontrabanda už 49 mln eurų
  Tegai:
  narkotikų platinimas, grynieji pinigai, narkotikai, Kėdainiai

  Svarbiausios temos