22:07 2020 Birželio 01
Tiesioginis eteris
 • USD1.1116
 • RUB77.4378
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  15

  "Vilniaus vandenys" ketina siųsti vilniečiams trumpąsias žinutes, kuriomis perspės žmonės apie laikiną vandens tiekimo stabdymą

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Tam, kad klientai iš anksto galėtų apsirūpinti vandeniu ir planuotis buities darbus, "Vilniaus vandenys" praneštrumposiomis žinutėmis apie numatytus vandentiekio plėtros ir remonto darbus, įvykusias avarijas tinkle ar planuojamą skaitiklių keitimą, paskelbė Vilniaus miesto savivaldybė.

  Tinko plėtros, atnaujinimo ar remonto atveju žinute klientai informuojami apie planuojamų darbų pradžią ir jų trukmę. Įvykus vandentiekio avarijai, vartotojams, kuriems laikinai stabdomas vandens tiekimas, taip pat atkeliauja pranešimas apie laikinus nesklandumus.

  Trumposios žinutės klientams siunčiamos ir tais atvejais, kai planuojami apskaitos prietaisų įrengimo ar keitimo darbai. Klientai kviečiami susisiekti nurodytais kontaktais ir suderinti jiems patogų bendrovės ar partnerių įmonės specialisto apsilankymo laiką.

  Nuo rudens vilniečiai gers pigesnį vandenį >>

  Informacija apie planuojamus tinklo plėtros, atnaujinimo, remonto, skaitiklių keitimo ar avarijų likvidavimo darbus, dėl kurių laikinai atjungiamas vanduo, nemokamai siunčiama klientams, kurie savo kontaktuose yra nurodę mobiliojo telefono numerį.

  Norintys gauti tokius pranešimus, kviečiami atnaujinti kontaktinius duomenis visą parą veikiančiu "Vilniaus vandenų" klientų aptarnavimo telefonu 1889 arba elektroniniu paštu info@vv.lt.

  Dar šia tema

  "Vilniaus vandenys" maždaug penktadaliu mažina daugelį paslaugų kainų
  Palangoje kaina geriamajam vandeniui sumažės 5%
  Tegai:
  trumposios žinutės, mobilieji telefonai, vanduo, vandentekis, Vilniaus vandenys, Vilnius

  Svarbiausios temos