02:34 2018 Vasario 24
Vilnius-15°C
Tiesioginis eteris
  Biblioteka

  Vanagaitei brangai atsiėjo Ramanausko-Vanago diskreditavimas

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  15931

  Rūtos Vanagaitės knygos jau šalinamos iš visų knygynų, prekybos vietų bei elektroninių parduotuvių ir artimiausiu metu jų neliks visose prekybos vietose

  VILNIUS, spalio 27 — Sputnik. Leidykla "Alma littera" nutraukia bendradarbiavimą su Rūta Vanagaite ir išima visas jos knygas iš prekybos dėl jos pasisakymų apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą, praneša LRT.

  "Rūtos Vanagaitės pasisakymai mums yra nepriimtini ir nesuderinami su "Alma litteros" leidyklos vertybėmis, todėl nusprendėme nedelsiant nutraukti bendradarbiavimą su R. Vanagaite ir išimti visas "Alma littera" išleistas jos knygas, įskaitant ir ką tik pasirodžiusią knygą "Višta strimelės galva", — sako leidyklos "Alma littera" vadovė Danguolė Viliūnienė.

  Knygos jau šalinamos iš visų knygynų, prekybos vietų bei elektroninių parduotuvių ir artimiausiu metu jų neliks visose prekybos vietose. Taip pat leidyklos teisininkai jau pradėjo teisines procedūras nutraukiant bendradarbiavimą su Vanagaite.

  Rašytoja Vanagaitė teigia surinkusi skandalingų faktų apie Lietuvos karininką, partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą. Partizanas esą buvo KGB agentas, o Simono Wiesenthalio centro Jeruzalėje direktorius Efraimas Zuroffas esą net surinkęs duomenų apie žydų žudynes.

  Dar šia tema

  Knygos "Mūsiškiai" autorė suabejojo partizano didvyriškumu
  Tegai:
  Rūta Vanagaite, Adolfas Ramanauskas-Vanagas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos