20:24 2020 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.0790
 • RUB68.8060
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Eismo pakeitimai Vilniuje (80)
  93

  Sostinėje vyks daugiau pokyčių viešajame transporte, jau nuo pirmadienio daugybė miesto autobusų važinės naujais maršrutais

  VILNIUS, spalio 29 — Sputnik. Nuo pirmadienio, spalio 30 dienos, keisis 9-ojo, 20-ojo, 28-ojo, 30-ojo, 32-ojo, 54-ojo, 66-ojo, 75-ojo, 116-ojo, greitojo 4-ojo G bei naktinio 103-iojo N maršrutų autobusų eismo tvarkaraščiai, o nuo lapkričio 1 dienos keisis ir visų maršrutų troleibusų eismo tvarkaraščiai, praneša Vilniaus miesto savivaldybės įmonė "Susisiekimo paslaugos".

  Pokyčiai įgyvendinami atsižvelgiant tiek į eismo sąlygas miesto gatvėse, tiek ir į gyventojų pateiktus pasiūlymus bei kitus planuojamus pakeitimus, susijusius su maršrutų darbo organizavimu.

  Nauji autobusai — trijuose maršrutuose

  Nuo spalio 30 dienos naujos transporto priemonės keleivius pasitiks 20-ame Žemieji Paneriai-Mūrinė Vokė-Lazdynai, 28-ame Žemieji Paneriai-Grigiškės ir 116-ame Žvėrynas-Gudelių šilas-Lazdynai-Ungurių g. autobusų maršrutuose, o 20-ame autobusų maršrute autobusų važiuos daugiau nei iki šiol.

  Šio maršruto autobusai ne tik dažniau užsuks į Paneriškių gatvę, bet taip pat plečiamas ir šio maršruto aptarnaujamų gatvių bei stotelių tinklas.

  Siekiant užtikrinti geresnį susisiekimą viešuoju transportu tam tikrais reisais 20-ojo maršruto autobusai užvažiuos į Gurelius — nuo Mūrinės Vokės stotelės maršruto trasa pratęsiama Lentvario g., toliau — Janonio ir Švažo gatvėmis. Maršrute atsiras naujos stotelės — Gureliai (abiem kryptimis), Jono Švažo (abiem kryptimis) ir galinė Kaimynų stotelė, kurioje autobusai apsisuks ir važiuos link miesto.

  20-ojo maršruto autobusų eismo keitimas
  20-ojo maršruto autobusų eismo keitimas

  Geresnis susisiekimas — ir pilaitiškiams

  Dėl susidariusios eismo situacijos buvo peržiūrėti 30-ojo, 32-ojo, 54-ojo, 75-ojo ir 4-ojo G maršrutų autobusų tvarkaraščiai, kurie bus keičiami nuo spalio 30 dienos.

  Taip pat, siekiant sustiprinti 4-ąjį G autobusų maršrutą jame kursuos papildomas autobusas, kuriuo per dieną keliautų virš tūkstančio esamų keleivių. Nuo pirmadienio šiuo maršrutu važiuos 18 triašių autobusų, kurie pagal naujai sudarytą eismo tvarkaraštį darbo dienomis nuo 6:20 važiuos kas 6 minutes, kai dabar — kas 7-8 minutes. Tuo tarpu nuo 7:05 iki 8:00 autobusai važiuos kas 5 minutes.

  Pilaitės prospekte taip pat įsibėgėjo ir gatvės platinimo bei tik viešajam transportui skirtos juostos įrengimo darbai. Tikimasi, kad užbaigus darbus kelionės viešuoju transportu iš Pilaitės pagreitės.

  Planuojami pokyčiai ir Santariškėse — keisis 103-iojo N Santariškės-Didlaukio-Kalvarijų-Pylimo g.-Stotis-Gerosios Vilties st. autobusų maršruto darbo organizavimas. Į Santariškių žiedą atvykę naktiniai autobusai jame išlaipins keleivius ir, apsukę ratą, važiuos link Vaikų ligoninės planinei atstovai.

  Pasibaigus Europos centro muziejaus lankymo sezonui, nuo lapkričio 1 dшутщы 66-ojo Žalgirio-Kalvarijų-Žaliųjų Ežerų g.-Europos parkas-Skirgiškės maršruto autobusai papildomai nebeužsuks į Europos parką.

  Nauji maršrutų tvarkaraščiai paskelbti interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, informaciją atnaujinta ir viešojo transporto stotelėse. Keleiviai prašomi būti atidžiais ir atkreipti dėmesį į tvarkaraščių galiojimo datą.

  Temos:
  Eismo pakeitimai Vilniuje (80)

  Dar šia tema

  Gedimino prospekte Vilniuje eismas bus draudžiamas ir darbo dienomis
  Tegai:
  viešasis transportas, Vilnius

  Svarbiausios temos