16:34 2021 Balandžio 13
Tiesioginis eteris
 • USD1.1904
 • RUB91.9588
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  50

  Trečiadienį Vilniuje vyks labdaros akcijos "Maltiečių sriuba" atidarymo šventė, sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami prisidėti prie pagalbos vienišiems senoliams

  VILNIUS, lapkričio 7 — Sputnik. Trečiadienį, lapkričio 8 dieną, 15:00 Vilniaus Vinco Kudirkos aikštėje maltiečiai pradeda kasmetinės labdaros akcijos "Maltiečių sriuba" žygį per Lietuvą, praneša Vilniaus miesto savivaldybė.

  Šios akcijos dėka maltiečiai atkreipa visuomenės dėmesį į tūkstančius šalia gyvenančių vienišų, skurstančių senolių, kurie tyliai laukia pagalbos.

  Kudirkos aikštėje įsikurs visas sriubų miestelis. Maltiečiai ir jų draugai vaišindami sriuba primins, kaip svarbu dalintis. Pasveikinti šventės dalyvių atvyks akcijos globėjas Prezidentas Valdas Adamkus, akciją iš savo miesto į kitas Lietuvos vietoves palydės Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.  

  Renginį ves Jonas Radzevičius,  planuoja dalyvauti Jurga Šeduikytė, Neda Malūnavičiūtė, Justinas Jankevičius, Indrė Stonkuvienė, Remigijus Ruokis ir kiti.

  Dainuos jaunieji atlikėjai Domas Rolis, Miglė Pivoriūnaitė, EDMA — ZEDD.

  Akcijos metu bus galima paragauti įvairiausių sriubų, kuriomis vaišins kompanijos "Roche" (karališki barščiai), "Socialinė rinkodara" (avienos), restoranai "Marceliukės klėtis" ir "Forto dvaras", viešbutis "Novotel Vilnius Centre" (moliūgų su trumų sviestu), savaitraštis "Savaitė" (kukulaičių).

  "Kalnapilio-Tauro grupė" prisijungti pakvietė ilgamečio partnerio, krepšinio klubas "Lietkabelis" žaidėjus — Simą Jasaitį ir brolius Lavrinovičius, o susivieniję pramogų pasaulio atstovai dalinsis šiupinine.

  Prekybos tinklas "Maxima" šventei pateiks didžiulį 1,70 metro tortą, tokiu būdu pranešdamas, kad jiems rūpi ne tik Lietuvos ateitis — talentingas, gabus jaunimas — bet ir mūsų tautos šaknys — mūsų senoliai.

  Renginio pabaiga planuojama 18:00.

  Dar šia tema

  Geras rekordas: "Maisto bankui" paaukota produktų už 0,5 mln eurų
  "Susitikim prie kavos puodelio" sulaukė puikių atsiliepimų iš senjorų
  Tegai:
  labdaros akcija, Maltiečių sriuba, Vilnius

  Svarbiausios temos