20:09 2020 Rugpjūčio 03
Tiesioginis eteris
 • USD1.1726
 • RUB86.6018
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  43

  Šį savaitgalį sostinėje rengiami muzikos ir kino festivaliai, be to, galima aplankyti nemokamas ekskursijas

  VILNIUS, lapkričio  10 — Sputnik. Vilniaus gyventojai ir svečiai kviečiami nesėdėti namuose nes šį savaitgalį Vilniuje vyksta daug kultūrinių ir pramoginių renginių.

  Nemokamos ekskursijos Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje

  Lietuvos nacionalinis muziejus visą lapkričio mėnesį kviečia į nemokamas pažintines ekskursijas Vilniaus gynybinės sienos bastėjoje.

  Ekskursijos metu susipažinsite su Vilniaus gynybinės sienos ir bastėjos istorija, to meto gynybos ypatumais, ir ginkluotės specifika. Ekskursijos pabaigoje jūsų lauks bastėjos mitinė būtybė — Baziliskas — ir galimybė pasigrožėti Vilniaus panorama iš apžvalgos aikštelės.

  Ekskursijos vyks lapkričio mėnesio šeštadieniais 12:00 ir sekmadieniais 15:00. Ekskursijos papildomai nekainuoja, reikės tiesiog įsigyti lankymo bilietą.

  Бастея оборонительной стены Вильнюса
  © Photo : Alma Pater
  Vilniaus gynybinės sienos bastėja

  Vilniaus gastronomijos savaitė

  Lapkričio 6 — 12 dienomis Vilniauje vyksta gastronomijos savaitė — renginys, skirtas maisto gurmanams ir norintiems pažinti skirtingus maisto skonius.

  Visi norintys padegustuoti įvairaus maisto prabangiuose restoranuose, tai gali padaryti tik už 10, 20 arba 30 eurų. Visi restoranai siūlo skirtingus, specialius festivalio meniu, į kuriuos įeina 3 arba 4 patiekalai. Daugiau informacijos rasite čia.

  Жареные мидии с гарниром
  © Photo: Depositphotos
  Vilniaus gastronomijos savaitė

  Kino forumas "Scanorama"

  Kino mėgėjai gali aplankyti Vilniaus kino teatose vyksatantį Europos šalių kino forumą "Scanorama". Tai yra didžiausias ir svarbiausias rudens sezono kino renginys Lietuvoje.

  Furume bus parodyta daugiau kaip 100 filmų iš Europos ir už jos ribų, tarp kurių ir stipriausi metų filmai — Auksinės palmės šakelės, Berlyno Auksinio lokio, Kanų festivalio apdovanojimus pelniusias juostas. Daugiau informacijos rasite čia.

  Кинофорум Scanorama
  © Sputnik / Алексей Даничев
  Kino forumas "Scanorama"

  Akordeono festivalis

  Lapkričio 10-24 dienomis Vilniaus koncertų salėse vyks XX tarptautinis akordeono festivalis. Lapkričio 11 dieną, 19:00 Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje (Gedimino pr. 42) vyks pasyrodomas BARTOSZ KOLSUT (Lenkija). Koncertas nemokamas. Daugiau informacijos — akordeonofestivalis.lt.

  Akordeono festivalis
  Akordeono festivalis

  Vyriausybės gimtadienis

  Šeštadienį, lapkričio 11 dieną, Lietuvos Respublikos Vyriausybė švenčia 99 metų gimtadienį. Ta proga Vyriausybė atveria duris lankytojams ir kviečia sudalyvauti diskusijose, filmo peržiūroje, paklausyti šventinio koncerto. Daugiau apie renginį čia.

  Tegai:
  afiša, Vilnius

  Svarbiausios temos