08:52 2021 Balandžio 12
Tiesioginis eteris
 • USD1.1888
 • RUB91.8152
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35

  Vienas iš žymiausių Lietuvos ledo ritulio žaidėjų Darius Kasparaitis išpildė savo svajonę, debiutuodamas nacionalinėje rinktinėje 45 metų amžiaus

  VILNIUS, lapkričio 11 — Sputnik, Vladislavas Fedotovas. Reikšmingas įvykis įvyko penktadienį, lapkričio 10 dieną "Crowns Baltic challenge cup" turnyre, vyksiančiame Klaipėdoje taip pat dalyvaujant Ukrainos jaunimo rinktinei ir Latvijos klubų rinktinei.

  Pirmuosiuose turnyro rungtynėse Lietuvos ledo ritulininkai su Estijos nacionaline komanda ir užtikrintai laimėjo rezultatu 7: 2. Likus  nedaug laiko iki susitikimo pabaigos atridė, ksd estai  pralaimės sausai, tačiau pabaigoje svetingi šeimininkai šiauriniams kaimynams vis dėlto leido įmušti du ritulius.

  Rungtynės buvo vertos dėmesio tuo, kad pirmą kartą už nacionalinę rinktinę žaidė Darius Kasparaitis. Pavyko, tiesa, tai "Kasparui — nedraugiškam vaiduokliui" (taip Darių praminė dar NHL dėl kieto žaidimo stiliaus) tik sulaukus 45 metų amžiaus, tačiau svajonė išsipildė. Šiuo metu Albervilio olimpinis čempionas NVS rinktės sudėtyje šiuo metu gina gimtojo klubo iš  Elektrėnų — "Energijos" garbę, o kitais metais ketina sužaisti už rinktinę Kaune vyksiančiame pasaulio čempionato I diviziono B grupės turnyre.

  Beje, Kasparaitis sugebėjo įmesti ritulį pirmosiuose rungtynėse, o likę įvarčiai estų vartuose piklauso Markui Kaleinikovui ir Pauliui Gintautui (po du), Ugniui Čižui ir Tadui Kumeliauskui (po vieną).

  Dar šia tema

  Sporto apžvalga: "Žalgiris" "Katalonijos referendume" už Ispaniją
  Sporto apžvalga. Europos naujovė: Lietuvos šansas ar segregacija?
  Sporto apžvalga: "raudonžvaigždžiai" penktadienį 13-ją Kauno neužkariavo
  Tegai:
  ledo ritulys, sportas, Crowns Baltic challenge cup, Darius Kasparaitis, Klaipėda

  Svarbiausios temos