02:35 2018 Vasario 24
Vilnius-15°C
Tiesioginis eteris
  Vyras prie kompiuterio, archyvinė nuotrauka

  Draudikai: vis daugiau Lietuvos automobilių apdraudžiama iš užsienio

  © Фото: picjumbo.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Emigrantai, nors ir išvyksta iš Lietuvos, neužmiršta čia likusių šeimos narių bei artimųjų ir internetu apdraudžia jų transporto priemones bei keliones

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Draudimo bendrovės "Gjensidige" duomenimis, vis daugiau klientų, internetu įsigyjančių draudimą, sudaro užsienio šalyse gyvenantys tautiečiai, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  Dažniausiai išvykusieji apdraudžia Lietuvoje gyvenančių šeimos narių transporto priemones bei keliones. Draudikai pasirūpino, kad internetu būtų galima apdrausti ir namus.

  Daugiausiai užklausų sulaukta iš Norvegijos, Švedijos ir Didžiosios Britanijos klientų.

  "Matome stiprėjančią tendenciją, kad užsienyje gyvenantys išeiviai iš Lietuvos rūpinasi čia likusiais artimaisiais ir, tikėtina, jiems patogiausiu būdu sudaro draudimo sutartis Lietuvoje gyvenantiems giminaičiams bei šeimos nariams. Statistika rodo, kad šalys, iš kurių internetu sudaroma daugiausia draudimo sutarčių, didžiąja dalimi atitinka valstybes, kuriose gyvena daugiausia išvykusių lietuvių", — sakė draudimo bendrovės skaitmeninių kanalų vystymo vadovas Redas Perminas.

  Draudimo bendrovės duomenimis, 26% visų besidraudžiančių iš užsienio sudaro klientai iš Norvegijos, apie 20% — iš Švedijos, apie 9% — iš Vokietijos. Draudikai užklausų taip pat sulaukia iš Lenkijos, Danijos, Airijos, Suomijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų.

  Pasak Permino, demografinis klientų žemėlapis kinta, todėl prie jo būtina taikyti ir teikiamas paslaugas.

  "Analizuojame situaciją ir matome augančius užsienyje gyvenančių mūsų tautiečių poreikius. Neseniai internetu pradėjome teikti turto draudimo paslaugą ir tikimės, jog tuo pasinaudos ir mūsų tautiečiai užsienyje. Daug žmonių iš šalies išvyksta Lietuvoje palikdami savo butus, namus, kuriuos tik periodiškai gali prižiūrėti artimieji. Būdami užsienyje emigrantai juos galės apdrausti. Taip pat galės pasirūpinti ir artimųjų būsto saugumu", — kalbėjo draudikų atstovas.

  Bendrovės duomenimis, internetu iš užsienio aktyviausiai draudžia 25-34 metų žmonės, daugiausia — vyrai. Statistika rodo, kad ši amžiaus grupė sudaro 48% visų prisijungimų.

  Dar šia tema

  Lietuviai emigruoja dėl mažų algų ir augančių kainų
  Akcijos "Nustebink žiemą!" metu galima nemokamai patikrinti automobilį
  Draudikai: sukėlus avariją su netinkamomis padangomis, draudimas negalios
  Tegai:
  transporto priemonė, emigrantai, draudimas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos