11:55 2019 Birželio 26
Tiesioginis eteris
 • USD1.1388
 • RUB71.4389
  Šventės, archyvinė nuotrauka

  Šventės jau arti: kaip dirbs didžiausi prekybos tinklai

  © Фото: pixabay.com
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  Linksmų Kalėdų! (131)
  152 0 0

  Iki didelių žiemos švenčių lieka vis mažiau laiko, todėl prekybininkai jau dabar svarsto, kaip organizuoti darbuotojų darbą švenčių metu

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Didžiausių Lietuvos prekybos centrų vadovai skirtingai vertina savo darbuotojų siekį dirbti švenčių metu. Vieni darbuotojams leis praleisti šventes su šeima, kiti — užsidirbti, skelbia apie planus LRT.

  Likus kiek daugiau nei mėnesiui iki Kalėdų, prekybininkai atkreipia dėmesį, kad nors už darbą per šventes mokama dvigubai, dauguma darbuotojų per jas dirbti nenori.

  Dalis didžiųjų parduotuvių per žiemos šventes nedirbs, tačiau kai kurie prekybos centrai rengiasi tiesiog trumpinti darbo valandas.

  Pirmąją Kalėdų dieną ir per Naujuosius visiškai nedirbs "Norfos" ir "Lidl" parduotuvės. "Norfos" atstovai sako, kad dauguma darbuotojų per šventes nori būti su šeima, todėl nedirbti jie ragina ir kitus prekybos centrus.

  Tačiau "Maximos" atstovai sako, kad dalis darbuotojų dirbti nori dėl didesnio užmokesčio, todėl jie uždarys tik dalį savo parduotuvių, o kitos dirbs trumpiau.

  "Iki" prekybos tinklas pastebi, kad pirkėjai net ir per šventes nori apsipirkti, todėl parduotuvių jie neuždarys. Kaip elgsis "Rimi", kol kas dar nenuspręsta.

  Šiais metais lietuviai turės dvi Kalėdų laisvas dienas — gruodžio 25 ir 26 dienas, bei vieną per Naujuosius metus — sausio 1-ąją (pirmadienis).

  Temos:
  Linksmų Kalėdų! (131)

  Dar šia tema

  Kauno Kalėdų eglė bus apšviesta elektra pagaminta iš kavos tirščių
  Paaiškėjo, kaip šiemet atrodys pagrindinė Kauno kalėdinė eglutė
  Nudžiuginti vaiką prieš Kalėdas: startuoja akcija "Vaikų svajonės"
  Tegai:
  Naujieji metai, prekybos centras, Kalėdos

  Svarbiausios temos