22:32 2018 Balandžio 21
Vilnius+ 12°C
Tiesioginis eteris
  Lietus, archyvinė nuotrauka

  Klaipėdoje vanduo užtvindė nemažai miesto gatvių ir kiemų

  © AP Photo / Jens Meyer
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  62 0 0

  Dėl lietaus vandenyje skęsta Klaipėdos gatvės, meras prakalbo apie ekstremalią situaciją

  VILNIUS, lapkričio 13 — Sputnik. Nuo pirmadienio ryto pietinėje Klaipėdos dalyje kiemai pilni vandens, automobiliai apsemti iki pat durelių.

  Miesto meras Vytautas Grubliauskas prabilo apie ekstremalios situacijos skelbimą.

  "EkstremaliSituacijaKlaipėdoje — nors oficialiai ji dar nepaskelbta, bet šį rytą pasitikome išties sudėtingomis aplinkybėmis: vanduo užtvindė nemažai miesto gatvių ir kiemų. Jau iš ankstaus ryto duotas pavedimas sukviesti ekstremalių situacijų komisiją, veiksmai derinami su AB "Klaipėdos vanduo", policijos, gelbėtojų vadovais ir pareigūnais, visi aktyviai dalyvauja likviduojant šią situaciją, tarnybos deda visas pastangas, kad miestiečiai kuo greičiau galėtų grįžti į normalų gyvenimo ritmą, bet suprantama, laiko tai užims", — parašė Grubliauskas savo Facebook paskyroje.

  Скриншот поста в Facebook
  Facebook vartotojas pasidalino Klaipėdos potvinio nuotraukomis

  Meras gyventojus paprašė kantrybės ir supratimo, paragino visus susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, o jei vykti būtina, automobilius geriau palikti namie bei rinktis viešąjį transportą. Tiek dirbančiuosius, tiek darbdavius, tiek moksleivius, jų tėvus ir mokytojus paragino šią kritišką situaciją vertinti vadovaujantis sveiko proto kriterijumi.

  Apie priežastis meras pažadėjo pranešti kiek vėliau. Grubliauskas užtikrina, kad dedamos visos pastangos, jog situacija Klaipėdos mieste normalizuotųsi kuo greičiau.

  Dar šia tema

  Liūtis atnešė Lietuvos ūkininkams nemenkų nuostolių
  Ir vėl plaukiame: Vilnių užklupo nauja audra
  Tegai:
  lietus, ekstremalioji situacija, Klaipėda
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos