02:35 2018 Vasario 24
Vilnius-15°C
Tiesioginis eteris
  Savaeigio automolikio prezentavimas Vilniuje, nuotrauka iš įvykio vietos

  Savaeigis automobilis išbandytas Lietuvos sostinėje

  © Photo: facebook / Remigijus Šimašius
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  45 0 0

  Vilniuje buvo išbandytas savaeigis Prancūzijos gamintojo "Navya" automobilis, aprūpintas naujausios kartos jutikliais, leidžiančiais jam savarankiškai rasti optimalų maršrutą ir efektyviai važiuoti transporto sraute

  VILNIUS, lapkričio 15 — Sputnik. Trečiadienį Vilniaus gatvėse buvo išbandytas elektrinis savaeigis automobilis "Navya Arma".

  Testavimui pristatytas automobilis — pirmoji tokio tipo transporto priemonė Lietuvoje. Tai yra visiškai autonominė, elektrinė transporto priemonė, į kurią telpa iki 15 žmonių, ir kuri normaliu režimu ir normaliomis eismo sąlygomis gali važiuoti aštuonias valandas.

  Презентация самоходного авто в Вильнюсе
  Savaeigio automobilio prezentavimas Vilniuje

  Savaeigį automobilį išmėginti galėjo ir kiekvienas vilnietis bei sostinės svečias, apsilankęs Katedros aikštės prieigose, šalia Valdovų rūmų.

  Uždara "Navya Arma" automobilio kabina ir patogios sėdynės užtikrina komfortą keleiviams, apsaugo nuo nepalankių oro sąlygų, o taip pat nuo vibracijos judant transporto priemonei.

  Anot Prancūzijos kompanijos gamintojos "Navya", automobilis aprūpintas naujausios kartos jutikliais, leidžiančiais jam rasti optimalų maršrutą ir efektyviai važiuoti transporto sraute.

  Savaeigis automobilis "Navya Arma" išvažiavo į Vilniaus katedros aikštę tik kelioms valandoms — nuo 14:00 iki 16:00. Nemokamai pavažinėti juo galėjo visi norintieji.

  Презентация самоходного авто в Вильнюсе
  Išbandyti neįprastą transporto priemonę galėjo sostinės gyventojai ir svečiai

  Panaši akcija buvo surengta Estijos sostinėje praėjusią vasarą. Miesto valdžia paleido keletą savaeigių mikroautobusų, kurie nemokamai perveždavo keleivius specialiais maršrutais miesto centre. Kiekvienas autobusas tilpo iki aštuonių žmonių.

  Dar šia tema

  Vinius išbandys naują transporto rūšį – savaeigį automobilį
  Tegai:
  savaeigis automobilis, automobilis, Vilnius
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos