13:33 2019 Lapkričio 18
Tiesioginis eteris
 • USD1.1034
 • RUB70.3938
  Viza, archyvinė nuotrauka

  Sprendimai dėl Lietuvos vizos vėl priimami per 15 kalendorinių dienų

  © Sputnik /
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  32 0 0

  Migracijos departamentas grįžta prie įprasto darbo tempo po to, kai nuo rugsėjo, dėl augančio atvykstančiųjų į Lietuvą skaičiaus ir nespėjus Migracijos departamento darbuotojaims tvarkyti dokumentų, vizų išdavimas galėjo užtrukti vieną mėnesį

  VILNIUS, lapkričio 17 — Sputnik. Sprendimai dėl prašymų išduoti daugkartines nacionalines vizas nuo šiol vėl yra priimami per 15 kalendorinių dienų, penktadienį pranešė Migracijos departamento spaudos tarnyba.

  Departamento darbuotojai pabrėžė, kad prašymą dėl nacionalinės vizos daug patogiau pildyti elektroniniu būdu.  

  Migracijos departamentas pasilieka teisę pratęsti prašymo išduoti nacionalinę vizą nagrinėjimo laikotarpį, jeigu būtina atlikti papildomus patikrinimus ar gauti papildomų dokumentų. Šiuo atveju apie reikiamus pateikti papildomus dokumentus prašymą išduoti nacionalinę vizą pateikęs užsienietis ar įmonė, kurios kvietimu užsienietis atvyksta į Lietuvos Respubliką, bus informuojami atskirai.

  Rugsėjį departamentas perspėjo piliečius, norinčius gauti vizą, kad prašymų išduoti nacionalinę Lietuvos vizą skaičius padidėjo dvigubai, todėl vizų išdavimas Migracijos departamente užtrunka apie mėnesį.

  Nuo 2017 metų spalio 2 dienos dėl žmogiškųjų išteklių trūkumo ir siekiant pagreitinti prašymų dėl daugkartinės nacionalinės vizos išdavimo prašymai išduoti nacionalines vizas Migracijos departamente nebuvo priimami.

  Dar šia tema

  Įtarimų keliantys užsieniečiai negalės įvažiuoti į Lietuvą 5 metus
  Rusijos gyventojai JAV vizoms gauti vyksta į Baltijos šalis
  Tegai:
  nacionalinė viza, Migracijos departamentas

  Svarbiausios temos