16:50 2019 Gegužės 21
Tiesioginis eteris
 • USD1.1167
 • RUB72.0519
  Lietuvos paštas, archyvinė nuotrauka

  Didmiesčiuose bus vėlinamas paštų darbo laikas

  © Фото: Facebook Susisiekimo ministerija
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  31 0 0

  Atsižvelgiant į artėjančias žiemos šventes, kuomet labai išauga pašto siuntų srautai, didžiuosiuose Lietuvos miestuose bus vėlinamas paštų darbo laikas

  VILNIUS, lapkričio 21 — Sputnik. Nuo gruodžio 1 dienos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančių paštų darbo laikas bus pratęstas iki 19:00.

  "Atlikę didmiesčių gyventojų apklausas įsitikinome, kad net 86% respondentų pasisakė už tai, kad paštų darbo laikas vakarais būtų ilgesnis. Atsižvelgę į klientų poreikius nuo gruodžio 1 dienos didžiųjų miestų paštų darbo laiką vėlinsime — dirbsime iki 7 valandos vakaro. Tikimės, kad dirbantiesiems šis laikas bus žymiai patogesnis siuntoms išsiųsti ar atsiimti", — sakė Lietuvos pašto tinklo direktorė Inga Dundulienė.

  Didžiųjų miestų paštų darbo dienos pradžia prasidės viena valanda vėliau, o klientai bus aptarnaujami valanda ilgiau — iki 19:00. Pakoreguotu darbo laiku paštai dirbs ir pošventiniu laikotarpiu. Prekybos centruose veikiantys paštai ir toliau dirbs įprastu ilgesniu darbo grafiku.

  Pašto administracija primena, kad pašte atsiimant tiek paprastas, tiek registruotas siuntas būtina turėti asmens tapatybės dokumentą ir gautą informacinį pranešimą arba parodyti SMS žinutę apie atsiimtiną pašto siuntą. 

  Supažinti su nauju pašto darbo grafiku galima Lietuvos pašto svetainėje.

  Tegai:
  Lietuvos paštas

  Svarbiausios temos