06:54 2020 Rugpjūčio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1843
 • RUB86.9321
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  25

  Mikroautobuse iš viso buvo rasta 630 vienetų "Kremliovskaja vodka" butelių ir 1,7 tūkstančio vienetų konjako "Camus Cognac VS dark" butelių

  VILNIUS, lapkričio 25 — Sputnik. Muitinės kriminalinės tarnybos ir policijos pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, iš Latvijos mikroautobusu atsivežusį daugiau nei porą tūkstančių butelių degtinės ir "konjako", praneša Muitinės spaudos tarnyba.  

  "Vilniuje lapkričio 23-iąją MKT ir policijos pareigūnai sulaikė Rusijos pilietį, iš Latvijos mikroautobusu atsivežusį daugiau nei porą tūkstančių butelių svaigalų", — teigiama pranešime.

  Taip pat pažymima pranešime, turėdami informacijos apie galimai gabenamą nelegalų alkoholį, muitinės kriminalistai patikrinimui sustabdė mikroautobusą "Merecedes Benz", vairuojamą Rusijos piliečiom tturinčio leidimą nuolat gyventi Latvijoje.  Mikroautobuse iš viso buvo rasta 630 vienetų 1 litro talpos degtinės "Kremliovskaja vodka" butelių ir 1,7 tūkstančio vienetų konjako "Camus Cognac VS dark" butelių.

  Preliminariais duomenimis svaigalai veikiausiai falsifikuoti — visi jie be banderolių, kreivokai priklijuotomis etiketėmis, skleidžiantys aštrų specifinį kvapą. 

  Tarnyba pažymi, kad sulaikytų gėrimų vertė — apie 20 tūkstančių eurų. Rusijos pilietis buvo sulaikytas dviem paroms. MKT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis.

  Dar šia tema

  Kaip gūdžiais 90-aisiais: sulaikyti kontrabandiniai CD su sunkiojo roko muzika
  Ruso automobilyje rasta narkotinių medžiagų už pusę milijono eurų
  Pasieniečiai neišleido iš Lietuvos įtartino ruso
  Baltarusijos pilietis ketino įvežti 250 tūkst eurų kontrabandą
  Tikėjosi, kad netikrins: baltarusis suimtas su pilnais lagaminais cigarečių
  Tegai:
  rusas, alkoholis, Muitinės kriminalinė tarnyba, Lietuva

  Svarbiausios temos