06:27 2019 Kovo 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.1302
 • RUB72.7425
  Люк

  "Vilniaus vandenų" specialistai nustato neteisėtus prisijungimus

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  18 0 0

  Nuotekų tvarkymo tinklų patikrinimas išduoda ir neteisėtai prijungtus tinklus, pažeidėjams yra taikomos sankcijos

  VILNIUS, lapkričio 27—Sputnik. Bendrovės "Vilniaus vandenys" specialistai profilaktinių tinklų patikrinimų metu vis dar randa neteisėtų prisijungimų; savavališkai prijungtų tinklų savininkams, nepasinaudojusiems galimybe tapti legaliais klientais, taikomos sankcijos, praneša bendrovės spaudos tarnyba.

  "Siekiame išsiaiškinti tikrąjį klientų skaičių, padėti dėl įvairių priežasčių savavališkai prisijungusiems gyventojams tapti teisėtais klientais. Ir nors neturime tikslo bausti, tačiau profilaktinių savo tinklų patikrinimų nestabdome. Teisės aktų numatyta tvarka nustatytiems pažeidėjams yra taikomos sankcijos", — sako Virgilijus Žukauskas, laikinai einantis „Vilniaus vandenų" generalinio direktoriaus pareigas.

  Šiuo metu yra tikrinami bendrovės nuotekų tvarkymo tinklai. Tikrinant tinklų sandarumą, pasirinktos gatvės atkarpoje į nuotekų tvarkymo tinklus ventiliatoriumi pučiami specialūs nekenksmingi dūmai. Dūmai sklaidosi vamzdyne ir kyla pro atviras angas, taip išduoda ir neteisėtai prijungtus tinklus.

  Praėjo beveik mėnuo akcijos, kurios metu nebaudžiami gyventojai gali pranešti apie savavališką prisijungimą prie centralizuotai tvarkomų vandentiekio ir nuotekų tinkle ir apie savavališką prisijungimą prie centralizuotai tvarkomų tinklų spėjo pranešti kelios dešimtys vilniečių.

  Pasinaudoti galimybe nebaudžiamam pranešti apie neteisėtą naudojimąsi "Vilniaus vandenų" paslaugomis gyventojai gali iki kitų metų sausio 31 dienos. 

  Tegai:
  Vilniaus vandenys

  Svarbiausios temos