07:17 2019 Vasario 20
Tiesioginis eteris
 • USD1.1294
 • RUB74.7569
  Baltarusija, archyvinė nuotrauka

  Vykdami į Baltarusiją, nepamirškite pasiimti draudimo dokumentų originalų

  © Photo: facebook / валентин бич
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  58 0 0

  Lietuvoje įprasta, kad draudžiant mašiną internetu, jos savininkas pats išsispausdina elektroniniu paštu gautus draudimo dokumentus ir juos gali pateikti kontrolės metu, tačiau Baltarusijos pasieniečiams būtina pateikti tokių dokumentų originalus

  VILNIUS, lapkričiu 30 — Sputnik. Į Baltarusiją vykstantys Lietuvoje registruotų automobilių vairuotojai turėtų vežtis jų draudimo dokumentų originalus, nes su kopijomis bus neįleisti į kaimyninę šalį bei užsitrauks administracinę atsakomybę, praneša Valstybes sienos apsaugos tarnyba.

  VSAT primena, kad kai Baltarusijos pareigūnams Lietuvoje registruotų automobilių vairuotojai pateikia pačių atsispausdintus civilinės atsakomybės privalomojo draudimo sutarčių liudijimus ar žaliąsias korteles, tokių mašinų vairuotojai ne tik atsako administracine tvarka, bet ir yra neįleidžiami į kaimyninę šalį.

  Anot Baltarusijos pasieniečių informacijos, šiemet daugiau kaip du kartus padaugėjo Lietuvos piliečių, kurie kaimyninėje šalyje buvo patraukti administracinėn atsakomybėn už transporto priemonių civilinės atsakomybės originalių draudimo polisų neturėjimą.

  Dar šia tema

  Pasieniečiai laikinai atnaujins kontrolę pasienyje su Lenkija
  Tegai:
  draudimas, Baltarusija, Lietuva

  Svarbiausios temos