09:35 2021 Kovo 06
Tiesioginis eteris
 • USD1.1938
 • RUB88.8807
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  330

  Garsaus vardo viešbutis Vilniuje iškils verslo centre "Live Square" Gedimino prospekte, į statybas investuojami 49 milijonai eurų

  VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Prieš metus Lietuvos architektų sąjunga ir nekilnojamojo turto plėtotoja "Eika" paskelbė tarptautinio architektūrinio konkurso daugiafunkciniam kompleksui Gedimino prospekte kurti nugalėtojus. Šiandien sostinės centre prasidėjo verslo centro statybos, kuriame įsikurs pirmasis Lietuvoje viešbutis "Hilton". Šia naujiena Facebook pasidalino Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

  Стройка отеля
  Statybas paskelbė Vilniaus meras Remigijus Šimašius

  "Šiandien šalia Gedimino prospekto pradėtas statyti pirmasis Lietuvoje viešbutis "Hilton". Į visą verslo centrą "Live Square" su parduotuvėmis, restoranais ir atviromis erdvėmis statybos bendrovė "Eika" investuoja beveik 49 milijonus eurų", — parašė meras.

  Стройка отеля
  Viešbučio statybos prasidėjo ketvirtadienį Gedimino prospekte

  Verslo centro su viešbučiu statybų projektą parengė architektai Tauras Paulauskas, Dainius Čepurna, Povilas Čepaitis, Žilvinas Urbas, Giedrius Stogis, Ieva Noreikaitė ir Linda Šeženytė.

  Стройка отеля
  Į verslo centro "Live Square" statybas bendrovė "Eika" investuoja beveik 49 milijonus eurų

  Daugiafunkcinį kompleksą sudarys apie 150 kambarių 4 žvaigždučių viešbutis, 5000 kvadratinių metrų verslo centras, prabangių apartamentų pastatas, prekybos galerija. Planuojama, kad bendras projekto plotas bus apie 18 tūkstančių kvadratinių metrų, o pastatai ribosis su Dainavos, Kudirkos gatvėmis ir Gedimino prospektu. Po sklypu bus įrengta dviejų aukštų požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, kuri bus atvira ir vilniečiams bei miesto svečiams.

  Стройка отеля
  "Hilton Garden Inn" viešbučio projektas

  Sutartis su tarptautiniu viešbučių tinklu "Hilton Worldwide" pasirašyta frančizės pagrindu. Planuojama, "Hilton Garden Inn" viešbutis — bus atidarytas 2018 metų pabaigoje.

  Pasak "Hilton Worldwide" vyresniojo viceprezidento Patrick Fitzgibbon, atsakingo už plėtrą Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje, Baltijos šalys šiuo metu turi didžiausią potencialą dėl itin aukšto viešbučių užimtumo. Dėl šios priežasties ir buvo nuspręsta atidaryti viešbutį Vilniuje.

  Dar šia tema

  Pavasarį Vilniuje įsikurs "Booking.com"
  Vilniuje atidarytas pirmasis "Western Union" klientų aptarnavimo centras
  "Continental" pastatys gamyklą Kaune ir investuos 95 mln eurų
  Tegai:
  verslo centras, viešbutis, Gedimino prospektas, investicijos, Hilton, Vilnius

  Svarbiausios temos