01:57 2019 Sausio 22
Tiesioginis eteris
 • USD1.1362
 • RUB75.4270
  Keltas, archyvinė nuotrauka

  Nuo gruodžio perplaukti Kuršių marias bus galima visą parą

  © Photo: AB Smiltynės Perkėla
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  35 0 0

  Nuo gruodžio keltai per Kuršių marias iš Naujosios perkėlos kursuos visą parą

  VILNIUS, lapkričio 30 — Sputnik. Valstybės valdoma "Smiltynės perkėla" iš esmės keičia keltų tvarkaraštį, nuo gruodžio 1 dienos keltai susisiekimą per Kuršių marias Naujojoje perkėloje užtikrins visą parą, rašoma įmonės pranešime spaudai.

  Keltai Naujojoje perkėloje kursuos visa naktį: iš Klaipėdos išvyks 1:00, 2:00, 3:00, 4:20 ir 5:00, o iš Smiltynės — 1:20; 2:20, 3:20; 4:40 ir 05:20.

  "Perkėloje visą naktį budintis keltas su pilna įgula būdavo ir anksčiau, jei netikėtai tektų perkelti specialųjį transportą ar atlikti užsakomąjį reisą. Atlikus papildomų kaštų skaičiavimus, nuspręsta keltą įdarbinti, taip užtikrinant nenutrūkstamą susisiekimą su Kuršių nerija", — pasakojo "Smiltynės perkėla" generalinis direktorius Darius Butvydas.

  Pirmuosius keltų judėjimo grafiko pasikeitimus keleiviai pajuto spalio mėnesį. Pasikeitė naktinių kelto reisų organizavimo tvarka Naujojoje perkėloje. Anksčiau grafike būdavo numatyti naktiniai reisai 2:00 ir 4:30 iš Klaipėdos pusės, skirti Neringos gyventojams. Jie turėdavo prieš keturias valandas bendrovės dispečeriams pranešti apie planuojamą persikėlimą keltu naktį.

  Spalio mėnesį šie reisai įtraukti į grafiką, todėl jais pasinaudoti gali visi keleiviai, pakanka į Naująją perkėlą atvykti, likus bent 10 minučių iki reiso.

  Taip pat buvo pakoreguotas keltų grafikas — suvienodinti kelto išvykimo laikai tiek iš Klaipėdos, tiek iš Smiltynės pusės. Tereikia prisiminti tris skaičius: keltas išvyksta ":00", ":20" ir ":40" minutes.

  Keltai Senojoje perkėloje plaukia kas valandą ir piko laiku kas pusvalandį iki 21:00. Vasaros metu keltų darbas pratęsiamas iki 23:00. Grafikas derinamas prie į Nidą ir Kaliningradą kursuojančių autobusų tvarkaraščio ir delfinariume rengiamų pasirodymų.

  Keltų tvarkaraščius visada galima pasitikrinti AB "Smiltynės perkėla" internetiniame puslapyje ir mobiliojoje programėlėje keltas.lt, kurią galima atsisiųsti nemokamai.

  Dar šia tema

  "Tallink" paleis keltą iš Helsinkio į Rygą
  Kas užšifruota Neringos vėtrungėse
  Tegai:
  visą parą, keltas, darbo laikas, Kuršių marios
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos