22:57 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Policija, archyvinė nuotrauka

  Kelių policija perspėja apie gruodžio mėnesio reidus

  © Photo: Facebook / Andrius Kubilius
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  76 0 0

  Kiekvieną mėnesį policija dalijasi su vairuotojais reidų tvarkaraščiu ir tokiu būdu atkreipia eismo dalyvių dėmesį į saugumą keliuose

  VILNIUS, gruodžio 3 — Sputnik. Policijos pareigūnai, vykdydami eismo priežiūrą ir siekdami užkardyti neteisėtus eismo dalyvių veiksmus kelyje, taip pat mažinti eismo įvykių, kuriuose nukenčia žmonės, skaičių, gruodžio mėnesį vykdys prevencines priemones, informuoja Lietuvos kelių policijos tarnyba.

  Gruodžio 4-10 dienomis — pavojingo ir chuliganiško vairavimo kontrolė, atkreipiant dėmesį į vairuotojų elgesį prieš pėsčiųjų perėjas. Papildomai bus atkreipiamas dėmesys į važiavimą per sankryžas, sankryžų blokavimą, važiavimą esant draudžiamam šviesoforo signalui. Pareigūnai taip pat kontroliuos neleistiną važiavimą eismo juostose, skirtose maršrutiniam transportui, sieks nustatyti pavojingai manevruojančius asmenis, neleistino lenkimo atvejus ir kitus pažeidimus, įtakojančius avaringumą keliuose.

  gulintis policininkas, archyvinė nuotrauka
  © Sputnik/ Табылды Кадырбеков

  Gruodžio 11-17 dienomis — vairuotojų blaivumo, apsvaigimo nuo narkotikų ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, kontrolė. Didžiausias dėmesys bus skiriamas automobilių taksi, krovininių ir mokyklinių automobilių vairuotojų kontrolei, jauno amžiaus ir pradedančiųjų vairuotojų kontrolei, taip pat dviračius vairuojančių asmenų blaivumo patikrinimams. Taip pat šiomis dienomis bus nukreiptas į privalomų saugos priemonių naudojimą, kontroliuojant saugos diržų, saugos šalmų naudojimą, vaikų vežimą automobiliuose.

  Atskiras dėmesys bus nukreiptas į mobiliojo ryšio priemonių naudojimą vairuojant, įspėjamųjų signalų naudojimą.

  Gruodžio 18-24 dienomis — važiavimo greičio kontrolė, atkreipiant dėmesį į leistino važiavimo greičio kontrolę vietinės reikšmės keliuose, mažesniuose miestuose, miesteliuose, gyvenvietėse, žvyrkeliuose.

  Visą gruodžio mėnesį pareigūnai padidintą dėmesį skirs pažeidžiamiausiems eismo dalyviams ir organizuos priemones, kurių metu kontroliuos pėsčiuosius, dviračių vairuotojus, vadeliotojus. Ypatingai pabrėžiamas atšvaitų, žibintų, šviesą atspindinčių elementų naudojimas.

  Dar šia tema

  Lietuvos kelių policija: mažėja neblaivių vairuotojų sukeltų eismo įvykių
  Policija sugavo pavogto "Mercedes Benz" vairuotoją
  Tegai:
  kelių policijos reidai, policija
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos