00:36 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Poilsis, archyvinė nuotrauka

  Įvardintos patraukliausios lietuviams kelionių kryptys

  CC0 / pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  16 0 0

  Kelionių agentūrų atstovai teigia, kad Lietuvos gyventojai stengiasi iš anksto pirkti poilsines keliones, kol dar yra viešbučių pasirinkimas ir sumažintos kainos

  VILNIUS, gruodžio 4 — Sputnik. Jau šiais metais Lietuvos gyventojai gerokai iš anksto pradėjo planuoti ir pirkti poilsines keliones kitų metų vasarai, praneša LRT.

  Patraukliausios lietuvių kelionių kryptys — Turkija, Graikija, Bulgarija.

  Pabrėžtina, kad lietuviai tapo gerokai išrankesni viešbučių kokybei ir ieško prabangos. Palyginti su tuo pačiu praėjusių metų laikotarpiu, išankstiniai vasaros kelionių pardavimai išaugo daugiau kaip tris kartus.

  "Populiariausi Turkijos viešbučiai jau yra beveik užpildyti — būtent tokius aktyviausiai renkasi mūsų tautiečiai", — teigia vienos iš kelionių agentūrų komercijos direktorė Kristina Graužinienė.

  Kitos kelionių agentūros pardavimų vadovė Daiva Strumskienė teigia, kad populiariausi viešbučiai vasaros kelionėms šiemet pildosi tris-keturis kartus sparčiau negu pernai.

  Pasak kelionių agentūrų atstovų, lietuviai iš anksto užsisako keliones, nes ankstyvas bilieto pirkimas klientams kainuoja nuo dviejų iki trijų kartų pigiau.

  Taip pat, pasak Graužinienės, šiais metais šalta ir lietinga vasara prisideda prie tokio greito atlygio. Turkijoje, Graikijoje ir Bulgarijoje vasara yra daug šiltesnė nei Lietuvoje, o atostogų kainos dažnai yra mažesnės nei Lietuvos kurortuose.

  Dar šia tema

  Įvardytos pavojingiausios turistams šalys 2018 metais
  Turkija gali atšaukti sistemą "viskas įskaičiuota" viešbučiuose
  Lietuviai pirmauja tarp turistų Gardino srityje
  Lenkijos kelionių organizavimo įmonė "Itaka" įsigijo "Novaturą"
  Tegai:
  poilsinės kelionės, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos