02:43 2020 Birželio 07
Tiesioginis eteris
 • USD1.1330
 • RUB77.8155
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  15

  Prieš teismą stos pajūrio padegėjas, kuris šių metų gegužę tyčia žiebtuvėliu aštuoniose skirtingose vietose padegė miško paklotę valstybės saugomoje teritorijoje

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik. Klaipėdos apygardos prokuratūroje baigta didelį atgarsį sukėlusi byla dėl šių metų gegužę pajūryje įvykdytų keturių gaisrų, praneša Generalinės prokuratūros spaudos tarnyba.

  Aštuoniolikmetis Š.K. kaltinamas šių metų gegužės 21 dieną tyčia žiebtuvėliu aštuoniose skirtingose vietose padegęs miško paklotę valstybės saugomoje teritorijoje — Kuršių nerijos nacionaliniame parke. Kaip įtariama, dėl vaikino kaltės išdegė beveik 17 arų miško paklotės. Be to, kad suniokota valstybinio parko valstybės saugoma gamtinė teritorija, žala jai siekia 10 tūkstančių eurų.

  Analogiški gaisrai per kiek daugiau nei savaitę buvo įvykdyti miško masyve ties Antrąja Melnrage ir dviejose vietose Klaipėdoje. Šie trys gaisrai iš viso suniokojo apie 90 arų miško paklotės, o aplinkai padaryta žala viršija 40 tūkstančių eurų.

  Aštuoniolikmetis Š. K. bus teisiamas už valstybinio parko valstybės saugomos gamtinės teritorijos suniokojimą ir už tai, kad visuotinai pavojingu būdu sugadino svetimą turtą. Dėl padarytų nusikalstamų veikų vaikinas kaltę pripažįsta.

  Dar šia tema

  Pratybų metu Pabradėje sudegė virš hektaro miško
  Gaisrų statistika Lietuvoje
  Kryžių kalne gaisrą sukėlęs vyras pripažintas pakaltinamu
  Tegai:
  gaisras, teismas, Kuršių nerija

  Svarbiausios temos