03:03 2021 Sausio 23
Tiesioginis eteris
 • USD1.2158
 • RUB91.1009
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  38

  Iš rinkos surenkamos kiniškos gertuvės "Paw Patrol", kurios pripažintos netinkamais kontaktui su maistu; vartotojai gali grąžinti jas ir atgauti sumokėtus pinigus

  VILNIUS, gruodžio 5 — Sputnik.  Lietuvoje uždrausta prekiauti ir nurodyta susigrąžinti iš vartotojų vienos partijos plastikines gertuves vaikams "Paw Patrol" (brūkšninis kodas 8412497827329, artikulo Nr. 82732, kilmės šalis — Kinija), praneša Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba.

  Gertuvės "Paw Patrol" (brūkšninis kodas 8412497827329, artikulo Nr. 82732, kilmės šalis — Kinija) patikrintos gavus gyventojo nusiskundimą, kad palaikius vandenį šiame inde, atsiranda pašalinis skonis.

  Kiniškos gertuvės Paw Patrol
  Kiniškos gertuvės "Paw Patrol"

  Atlikus juslinį tyrimą Nacionalinėje visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijoje, nurodyti faktai pasitvirtino — palaikius vandenį plastikinėje gertuvėje, juntamai pasikeitė jo skonis, todėl minėtos partijos gaminiai pripažinti nesaugiais ir netinkamais kontaktui su maistu.

  Vilniaus valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įpareigojo į Lietuvą šias gertuves (1 224 vienetus) iš Ispanijos įvežusią UAB "Maxima LT" (Savanorių pr. 247, Vilnius) surinkti jas iš rinkos.

  Vartotojai, įsigiję nurodytos partijos gertuvių, gali jas grąžinti prekybininkams ir atgauti sumokėtus pinigus.

  Apie galimai nesaugias gertuves Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informavo Europos Komisiją Skubių pranešimų apie nesaugų maistą ir pašarus sistema (RASFF).

  Dar šia tema

  Iš rinkos surenkami beveik 700 kg "Dilmah" arbatos su pesticidais
  Kaune ir Panevėžyje žmonės apsinuodijo bandelėmis ir tortu
  Tūkstančiai kūdikių galėjo nukentėti nuo falsifikuotų pieno mišinių
  Tegai:
  gertuvės, vaikai, Maxima LT, Vilnius

  Svarbiausios temos