12:46 2018 Kovo 21
Vilnius-3°C
Tiesioginis eteris
  Palanga, archyvinė nuotrauka

  Palangoje atsiras viešbutis "Marriott"

  © Photo: Palangos miesto savivaldybė
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  41 0 0

  Uostamiestyje duris atvers pasaulinio lygio tinklo viešbutis "Marriott" su didžiuliu SPA centru

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. UAB "Vastint Lithuania" gavo leidimą viešbučio "Marriott"  statybai Palangoje, buvusio „Jūratės" baseino vietoje, praneša Palangos savivaldybė.

  173 numerių "Marriott" viešbučio su "SPA Vilnius" sveikatingumo centru statybos darbus planuojama pradėti 2018 metų antrąjį ketvirtį. Bendra projekto suma siekia 30 milijonų eurų.

  Planuojama, kad vidutinė paros kaina viešbutyje asmeniui sieks apie 100 eurų, už kuriuos būtų suteikiama ir nakvynė, ir SPA paslaugų paketas, ir maitinimas.

  "Pasaulinio tinklo "Marriott" viešbučio atėjimas į Palangą yra ir tarptautinis didžiausio Lietuvos kurorto pripažinimas. Labai svarbu, kad šis viešbutis teiks ne tik apgyvendinimo, maitinimo, pramogų, bet ir sveikatinimo paslaugas. Tai yra viena iš strateginių Palangos miesto vystymosi krypčių", — sakė Palangos miesto savivaldybės meras Šarūnas Vaitkus.

  Svarbu ir tai, kad planuojamame komplekse bus sukurta daugiau kaip du šimtai darbo vietų, sako meras.

  Projekto operatorė UAB "Vastint Lithuania" artimiausiu metu skelbs viešbučio statybų generalinio rangovo atranką. Atitikus griežtus kokybės ir biudžeto reikalavimus, atranką tikimasi baigti per penkis mėnesius.

  Ties viešbučio projektu dirba architekto Algirdo Stripinio vadovaujama UAB "Uostamiesčio projektas" grupė, o interjerą kuria Londone įsikūrusi "SparcStudio Design Consultants", bendradarbiaudamos su tarptautine "Vastint" architektų komanda bei "Marriott" specialistais.

  UAB "Vastint Lithuania" yra tarptautinės nekilnojamojo turto organizacijos "Vastint" dalis.  Įmonės veiklos pagrindą sudaro nekilnojamojo turto portfelio valdymas ir komercinio nekilnojamojo turto vystymas, įskaitant gyvenamųjų namų plėtrą ir pardavimą.

  Dar šia tema

  Palangos Kalėdų eglė šiemet pasidabins tautiniais motyvais
  Palangos bažnyčia kviečia į bokšto apžvalgos aikštelę
  Tegai:
  Marriott, Palanga
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos