22:58 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Eurai, archuvinė nuotrauka

  Paaiškėjo pirmieji čekių loterijos laimėtojai

  © Photo: Pixabay
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  5010

  Pirmąją Kvitų žaidimo savaitę gyventojai užregistravo daugiau nei 40 tūkstančių kvitų, beveik 60% jų sudarė kvitai, gauti atsiskaičius už paslaugas

  VILNIUS, gruodžio 6 — Sputnik. Kvitų žaidime paaiškėjo pirmieji 10 laimingųjų, kurie laimėjo savaitinius prizus — po 200 eurų, informuoja Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI).

  "Džiugu, kad gyventojai aktyviai dalyvauja Kvitų žaidime ir registruoja kvitus. Beveik 60% visų užregistruotų kvitų sudaro kvitai, gauti atsiskaičius už paslaugas", — pasakoja VMI Kontrolės departamento, Verslo elektroninėje erdvėje ir elektroninėmis priemonėmis kontrolės skyriaus vedėjas Rolandas Puncevičius.

  Gyventojų pajamų mokestis bus sumokėtas iš priziniam fondui skirtų pinigų, o laimėtojo sąskaitą pasieks visa laimėta — 200 ar 5000 eurų — suma.

  Gyventojai, laimėję prizus ir norėdami juos atsiimti, per 20 darbo dienų turi kreiptis į artimiausią VMI aptarnavimo skyrių. Laimėtojai turės pateikti laimingojo kvito originalą ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Prizas per 14 darbo dienų bus pervestas laimėtojui.

  VMI skaičiuoja, kad loterija vien tik viešojo maitinimo sektoriuje per metus galėtų surinkti apie 7 milijonų eurų papildomų pridėtinės vertės mokesčio pajamų.

  Loterija transliuojama kiekvieną antradienį per LNK žinių laidą, 18:30, joje bus skelbiami 10 savaitinių bei vieno didžiojo mėnesio prizo laimėtojas.

  Tokio tipo loterijos šiuo metu jau buvo organizuojamos Pietų Korėjoje, Kroatijoje, Lenkijoje, Portugalijoje ir kitose šalyse.

   

  Dar šia tema

  Internetinės parduotuvės įves mokesčius siuntoms iki 22 eurų
  Lietuvos gyventojai partijoms skyrė beveik 1 mln eurų pajamų mokesčio
  Tegai:
  Kvitų žaidimas, čekių loterija, laimėjimas
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos