22:55 2018 Vasario 22
Vilnius-11°C
Tiesioginis eteris
  Kelias, archyvinė nuotrauka

  Ukmergės rajone apvirto autobusas su vaikais

  © Depositphotos
  Visuomenė
  Gauti trumpą nuorodą
  36 0 0

  Vaikai iš Kėdainių važiavo į Vilnių žiūrėti spektaklio, sužeista dešimt vaikų

  VILNIUS, gruodžio 7 — Sputnik. Ketvirtadienį kelyje Deltuva-Bukonys nuo kelio nuvažiavo autobusas su vaikais, nukentėjo vairuotojas, praneša RIA Novosti su nuoroda į Bendrąjį pagalbos centrą.

  "10:01 Vilniaus apskrities policija gavo moters pranešimą, kad Ukmergės rajone, Jakutiškių kaime, kelyje Deltuva-Bukonys, nuo kelio nuvažiavo ir apvirto autobusas, kuriuo važiavo daug vaikų", — teigiama pranešime.

  Į įvykio vietą išvyko Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo tarnybos atstovai. Atvykę į vietą ugniagesiai gelbėtojai išlaisvino prispaustą autobuso vairuotoją.

  Naujosiais TV-3 duomenimis, du vaikai ir mokytoja pateko į reanimaciją, visi patyrė didelį šoką.

  Policijos duomenimis, autobuse važiavo 35 vaikai, iš jų sužiesti apie dešimt vaikų, bet rimtų sužalojimų jie nepatyrė. Vaikai iš apvirtusio autobuso įlaipinti į antrąjį, kur juos apžiūrinėja medikai.

  Vėliau pasirodė, kad apversto autobuso vairuotojas nusilaužė ranką. Dar keli vaikai su žaizdomis paguldyti į Chirurginį skyrių, porai vaikų lūžo raktikaulis. Reanimacijoje gydomi galvos ir krūtinės traumas patyrę vaikai, juos ruošiamasi pervežti į Vaikų ligoninę Vilniuje.

  Apvirtęs autobusas, kartu su kitu, kuris, laimė, eismo įvykio išvengė, iš Kėdainių vyko į Vilnių, vaikus vežė į teatro spektaklį. Vaikai iš apvirtusio autobuso įlaipinti į antrąjį, kur juos apžiūrinėja medikai. Iškilus būtinumui, vaikai gali būti vežami į ligoninę — įvykio vietoje dirba 4 greitosios pagalbos brigados, 5 policijos ekipažai, yra atvykęs Ukmergės rajono policijos komisariato viršininkas.

  Šiuo metu eismas kelio ruože, kur įvyko nelaimės įvykis, apsunkintas.

  Tegai:
  avarija, vaikai, Lietuva
  Community standardsDiscussion

  Svarbiausios temos